Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

660496 KapselK, VTSem dokładnie jeździłeś? Po liftingu i tak materiały sie poprawiły w stosunku do tego co było przed. Miejscami moglo by być lepiej ale to też nie jest samochód klasy D/E. Fotele moim zdaniem dają radę, szczególnie w pół lub całej skórze. Jest regulacja wysokości, samych zagłówków, nawet mimo 185 cm mam sporo miejsca. Co innego z tyłu, tam jest delikatnie mówiąc ciasno.

 

Jeździłem tym przed liftingiem, także pewnie masz rację, że po liftingu się poprawiło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#00aa00]Piotrek[/ref], Gratulację auta ! Z tym wyposażeniem to masz niezły skok cywilizacyjny względem Seja :-)

Pozycja dźwigni zmiany biegów to jest normalna ?

 

Sam też miałem kiedyś VTS, ale Xsarę - to było naprawdę zacne autko.

 

Dzięki, no przeskok jest bardzo duży.

Co do lewarka to tak, zapięty jest wsteczny. Skrzynia jak na francuską dosyć precyzyjna, ale skoki lewarka zdecydowanie nie przystają do hot hatcha ;)

 

 

[ref=#00aa00]Piotrek[/ref], Świetne Citro! A Seja do szopy pod siano i lokata jak ta lala ;)

Dzięki. Może gdyby to był Schumacher lub chociaż Sporting to mogło by tak być, ale zwykła 900, nie sądzę. Będzie normalnie jeździł, tylko, że znacznie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]funkoval[/ref], Jak bym się kierował stereotypami to bym nic nie kupił ;)

Jest na spotach kilku koneserów to złapią drążek i wydadzą werdykt, tak mi się wydaje. Miałem okazję jeździć 206ką i tam było zdecydowanie mnie precyzyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]funkoval[/ref], Jak bym się kierował stereotypami to bym nic nie kupił ;)

Jest na spotach kilku koneserów to złapią drążek i wydadzą werdykt, tak mi się wydaje.

Koneserka tera germańskimy ałtomatamy lata, co łoni mogom godeć. Na hothecza skok faktycznie długi, ale precyzyjna jak na francuza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.