Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

O nie nie, bez przesady :D Zamiast Sciro oglądałem UFO 1.8 w Exe i cenowo wychodził wtedy ca 100k, więc ta sama moneta. Zobaczmy to oczami wyobraźni... Kupuję UFO, potem po 3 latach czas na coś nowego, ślinię się do nadchodzącego CTRa. Pierwsze filmiki oglądam na jutubach, pierwsze spoilery, czasy na Nur, pierwsze testy w autoświecie czytane z posklejanych już kartek. Mijają kolejne miesiące, a ja ciągle żyję nadzieją. Potem wybieram niebieski, kupuję i składuję potwora w miejscu Sirka. Przychodzi pierwszy deszcz, ja chcę dać w palnik i wtedy pod kopułą przychodzi olśnienie, czemu nie wziąłem 4X4 :kox: A do tego cały czas walczę z trądzikiem :mrgreen:

 

Jedno jest pewne, w Hondzie podejście do klienta po zakupie jest sto razy lepsze niż w wypadku marek premium ( potwierdzone info ) ;)

 

No ogólnie AMG jest mega bardziej stabilny przy większych prędkościach od Sciro, tak więc dziwnie to brzmi, ale przy autostradowych+ jest względnie spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dementor,

a robił :) to był kiedyś najwyższy model forda na europe :) Stara szkoła: Mocny motor, szpera, tylni napęd :) Wyposażenie do dziś zadziwia a ilością miejsca z tyłu dogonił go dopiero Superb.bardzo mało już Scorpio zostało niestety bo jak to stare fordy blacha gnije...moj egzmeplarz w takiej wersji i wyposarzeniu jest raczej niespotykany :) w Puławach na pewno mi się nie pomyli na parkingu :) a miejscówka do zdjęcia nad samą Wisełką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm950,

a dziękuje za miłe słowa :) no to troche rodzynek :) koncówka produkcji tego modelu (Czerwiec 94 rok), Pełne wyposażenie Ghia + najmocniejszy silnik jaki wkładali - 2,9 24v Cosworth + Kombi co raczej było rzadkim połączeniem. Mój jest dodatkowo z pakietem Ford RS czyli dokładki pod zderzaki i progi, taki mały rarytasik. Jestem fanem Scorpio więc sorki ze gadam duzo. :P

f3791571d36a2789gen.jpg

 

3a5eadfcd88e5180gen.jpg

 

8c9473e6d2d792e0gen.jpg

 

f8a17e0f887bcb5cgen.jpg

 

de18ca378e96e94cgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja mam straszną niechęć do dressingów na oponach? na przykładzie Hondy kolegi wyżej, wszystko spoko tylko ten przyklejony kurz...

 

czysta opona > wysmarowana dressingiem

Opony akurat nie dostały porcji bo leżał całkiem żywy szmalec :) a ukurzone bo dostały trasę przez pole, takie życie ;)

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.