Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Choćby się alfy psuły (tfu!) na potęge to trzeba przyznać, że Japońce i Niemcownia nie mają pojęcia co to ładne samochody ;)

:good:

 

Śliczna kolor chyba Alfa Rosso 130 ?

 

Serio dodatkowo to V6 jest ? :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo! Piękna, cudna, zayebista!!! :shock::-]:good:

 

Choćby się alfy psuły (tfu!) na potęge to trzeba przyznać, że Japońce i Niemcownia nie mają pojęcia co to ładne samochody ;)

Nie szalej aż tak.niemcy też mają rakiety jak choćby audi r8,mercedes s klasa i sls w szczególności amg ,bmw 745i,vw sziroko ;) .

Japońskie subaru impreza, mitsubishi evo i honda accord,crx nowa...

Nazbierałoby się jeszcze aut na których widok cieknie ślina i mają swój klimat a alfa to tylko kropla w morzu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienienie BMW 745, Subaru Imprezy, Mitsubishi Evo, Hondy CRX jako aut "ładnych" nadaje się chyba do działu śmieszne, średnio śmieszne, tragiczne...

 

Z tego co jest napisane w podręcznikach i widać na przykładzie aut, różnych produktów codziennego użytku, ubrań to włoska szkoła designu jest uważana za wzór do naśladowania co nie znaczy,że ich produkty są długowieczne czy dobrze wykonane. Są pięknie zaprojektowane czego o niemieckiej i japońskiej szkole powiedzieć nie można. Zgodzę sie, że niemiecko-japońskie są lepiej wykonane i dopracowane technicznie ale nigdy, że są ładne i, że cieknie mi ślinka np. na widok Subaru Imprezy albo Evo. Te samochody wzbudzają zainteresowanie z innego, wiadomego względu ale na pewno nie dlatego, że są ładne. Subaru impreza ładnym autem...hłehłehłe...i z ładnym wnętrzem....hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w dyskusji włoskie/niemieckie/japońskie mowa o wzornictwie, czy mechanice? No i wtedy pojawia się problem co jest niemieckie (Lambo z pochodzenia włoskie i Bugatti z pochodzenia francuskie czy choćby właśnie brytolski Bentley), a co włoskie (Pagani stworzone przez Arentyńczyka?).

 

No i pardon, jeśli chodzi o styl, to Subaru, Mitsu, Honda... raczej nie grzeszą jego nadmiarem.

 

lukwawa ubiegł mnie w ocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienienie BMW 745, Subaru Imprezy, Mitsubishi Evo, Hondy CRX jako aut "ładnych" nadaje się chyba do działu śmieszne, średnio śmieszne, tragiczne...

Porównywanie Alfy do tych modeli jest nie na miejscu, ale na Hondę NSX ślinka cieknie mi zawsze ;).

 

sauber, genialny Golf - gleba i koło robi tutaj robotę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo! Piękna, cudna, zayebista!!! :shock::-]:good:

 

Choćby się alfy psuły (tfu!) na potęge to trzeba przyznać, że Japońce i Niemcownia nie mają pojęcia co to ładne samochody ;)

Nie szalej aż tak.niemcy też mają rakiety jak choćby audi r8,mercedes s klasa i sls w szczególności amg ,bmw 745i,vw sziroko ;) .

Japońskie subaru impreza, mitsubishi evo i honda accord,crx nowa...

Nazbierałoby się jeszcze aut na których widok cieknie ślina i mają swój klimat a alfa to tylko kropla w morzu ;)

A widziałeś sls nie amg? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo! Piękna, cudna, zayebista!!! :shock::-]:good:

 

Choćby się alfy psuły (tfu!) na potęge to trzeba przyznać, że Japońce i Niemcownia nie mają pojęcia co to ładne samochody ;)

Nie szalej aż tak.niemcy też mają rakiety jak choćby ...

Tylko my mówimy o stylu i wyglądzie bo jaki ma silnik Alfa nawet nie podano a i bez tego auto wzbudza zachwyt ... a Ty tu o rakietach.

 

Nie ta parafia kolego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienienie BMW 745, Subaru Imprezy, Mitsubishi Evo, Hondy CRX jako aut "ładnych" nadaje się chyba do działu śmieszne, średnio śmieszne, tragiczne...

 

Z tego co jest napisane w podręcznikach i widać na przykładzie aut, różnych produktów codziennego użytku, ubrań to włoska szkoła designu jest uważana za wzór do naśladowania co nie znaczy,że ich produkty są długowieczne czy dobrze wykonane. Są pięknie zaprojektowane czego o niemieckiej i japońskiej szkole powiedzieć nie można. Zgodzę sie, że niemiecko-japońskie są lepiej wykonane i dopracowane technicznie ale nigdy, że są ładne i, że cieknie mi ślinka np. na widok Subaru Imprezy albo Evo. Te samochody wzbudzają zainteresowanie z innego, wiadomego względu ale na pewno nie dlatego, że są ładne. Subaru impreza ładnym autem...hłehłehłe...i z ładnym wnętrzem....hahaha

no tak się składa że są ładne hłehłehłe.W szczególności sls .Powiedz że bmw 7 z lat 2007 jest w środku czy na zewnątrz brzydka-trochę inny design ...to chyba nie miałeś z nią do czynienia. Ja tam nie widze we Włoszech obiektów westchnień poza paroma modelami alfy które można policzyć na palcach jednej ręki 159,166 i GT.

 

29 sty 2015, o 19:52

 

Łooo! Piękna, cudna, zayebista!!! :shock::-]:good:

 

Choćby się alfy psuły (tfu!) na potęge to trzeba przyznać, że Japońce i Niemcownia nie mają pojęcia co to ładne samochody ;)

Nie szalej aż tak.niemcy też mają rakiety jak choćby ...

Tylko my mówimy o stylu i wyglądzie bo jaki ma silnik Alfa nawet nie podano a i bez tego auto wzbudza zachwyt ... a Ty tu o rakietach.

 

Nie ta parafia kolego :roll:

 

Mówiąc rakieta nie chodziło mi o moc samochodu.Widocznie jestem spaczony że nie szaleje za włoskim designem wole jednak niemcownie i japońców pod względem stylistycznym ale to moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak się składa że są ładne hłehłehłe.W szczególności sls .Powiedz że bmw 7 z lat 2007 jest w środku czy na zewnątrz brzydka-trochę inny design ...to chyba nie miałeś z nią do czynienia. Ja tam nie widze we Włoszech obiektów westchnień poza paroma modelami alfy które można policzyć na palcach jednej ręki 159,166 i GT.

 

Mowa o BMW 7 z 2007 roku czyli E65-to ja spytam czy Ty siedziałeś w tym aucie?

Przecież to jest wieksze gowno jak E38, nie dosyć, ze okropne z kazdej strony to jakość naprawde na bardzo niskim poziomie-szczególnie plastiki w srodku, ktore sie luszczą jak w jakimś pastuchu albo innym audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfik pierwsza klasa, od dłuższego czasu przymierzam sie również do jakiejś odbudowy autka i teoretycznie wybór padł na jedno z nich : Golf 1 / 2 , Passat b3 Kombi, Bmw e30 Lub Audi Cabrio b4. Ale konkretnie zweryfikuje to dzień zakupu bo jak sie trafi jakiś typowy klasyk to również nie bede gardził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to polecieliście.

Chodziło mi tylko o to ze z wyglądu według mnie oczywiście alfa bije konkurencje na głowę. Nowa i stara alfa to samochody mające dusze zarówno wewnątrz i zewnątrz. Nie mowie teraz o jakości wykonania ktora i tak jest bardzo dobra w przypadku alfy jak i w przypadku bmw czy innych marek.

Nowe samochody sa robione teraz na jedno kopyto i czy to passat/jetta czy focus/mondeo wyglądają tak samo - sam się ze dwa razy pomyliłem.

I gdyby mi ktos teraz powiedzial słuchaj daje Ci moja Alfe 156 GTA ktora jest tak bezawaryjna jak Twoja honda i zabieram honde to bym pisał umowę póki się jeszcze nie rozmyslil hehe. ;)

Niestety nie stać mnie jeszcze na utrzymanie alfy ale kiedys bym chetnie sobie kupił jakiegoś klasyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.