Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Statoila mijam tylko gdy jade do KFC, bo są na tym samym terenie :D Ale dałbym sobie rękę uciąć, że jak pare miesięcy temu okazjonalnie tam tankowałem to właśnie takie były :D

 

A co niby jest nie tak ze Statoilem? Imho najlepsza stacja w Pce.

 

pawelkoralus, gratuluję nowego autka! Jaki silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywał ten były hotel??

 

Mnie to też zaciekawiło i pogrzebałem chwilkę. JB Hotel. Na bookingu i innych portalach są zdjęcia z 2010-11 roku, więc w sumie dosyć świeży temat chyba. Oficjalnie od 2001 zarejestrowany do Bronikowskich w spółce. Najciekawszy jest wpis z 2011, kiedy to przeniesiono udziały za 1,99 mln zł spółce PROGRES, pózniej jeszcze innej formie tej spółki i dalszych wpisów brak. Założyciele w 2001 posiadali 490 udziałów w spółce. Pózniej w 2009 było to już 2000 udziałów, na samym końcu owy wpis z 2011 z 190 udziałami. Strzelam, że to jakoś miała rodzina, może zmarła? A ktoś sprzedał chociaż te własne udziały? Pełno tam tych Bronikowskich w KRSie, więc coś tam się kręciło i kręciło ;) Tu już ktoś mądrzejszy jest potrzebny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON i H20? Chyba nie wiesz jak dzialaja czujniki na stacji paliw , no ale nie chce mi sie Cie przekonywac i uswiadamiac ....zyj sobie dalej z dala od wielkich stacji i tankuj na lewo ;) Pewnego dnia znajomego zgarnie CBA wtedy nie bedziesz mial wyjscia ;) Czemu maja go zgarnac? Rynek paliwowy to specyficzny rynek i zawsze płotki sa zgarniane ...skad wiem ze to płotka, a nie rekin? Rekin nie zajmuje sie tankowaniem znajomym samochodow , no i na bank by Cie informowal zebys raczej sie tym nigdzie nie chwalil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

650159 skad wiem ze to płotka, a nie rekin?

.. i niech tak zostanie, tak jak napisałem wyżej, że nie ma co sie rozpisywać o tym bo za chwilę będzie z tego odzielny wątek. Wiem, że to boli jak ktoś ma ON 1L za 70gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywał ten były hotel??

 

Mnie to też zaciekawiło i pogrzebałem chwilkę. JB Hotel. Na bookingu i innych portalach są zdjęcia z 2010-11 roku, więc w sumie dosyć świeży temat chyba. Oficjalnie od 2001 zarejestrowany do Bronikowskich w spółce. Najciekawszy jest wpis z 2011, kiedy to przeniesiono udziały za 1,99 mln zł spółce PROGRES, pózniej jeszcze innej formie tej spółki i dalszych wpisów brak. Założyciele w 2001 posiadali 490 udziałów w spółce. Pózniej w 2009 było to już 2000 udziałów, na samym końcu owy wpis z 2011 z 190 udziałami. Strzelam, że to jakoś miała rodzina, może zmarła? A ktoś sprzedał chociaż te własne udziały? Pełno tam tych Bronikowskich w KRSie, więc coś tam się kręciło i kręciło ;) Tu już ktoś mądrzejszy jest potrzebny :mrgreen:

 

Kolego, w dziale 4 KRS JB Sp. z o.o. jest wpisany komornik. Wspólnik JB Sp. z o.o. czyli PROGRES MARBELLA SP. Z O.O. - SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA jest w upadłości obejmujacej likwidajce majątku dłużnika. Wychodzi na to, że na całym tym geszefcie położył łapę komornik/sąd jakiś czas temu próbując ściągnąć kasę dlatego to tak podupadło. Dlaczego popadli w długi i jakie to są długi trzeba by poczytać w aktach sprawy jak kogoś to interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek305, 2008r, półskóra z alcantarą, Blaupunkt NX, Convers+, 2.0 TDcI 140 (trzeba będzie coś grzebnąć), a to nie odpryski tylko kropki na myjni :)

 

podobnie jak mój. rocznik ten sam. jaki przebieg ? jakie awarie były ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.