Skocz do zawartości

Bass Polska BP-5119 vs Vander VPO709


hulku

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za pytanie, bo dopiero co kupilem polerke bassa, ale na te wielkie pady nie moge sie patrzec, i chce zakupic 130mm, ale jest jedno ale... Nie bardzo wiem skad kupic pada.. W tuningkingz nie bardzo wiedzieli o co chodzi, mowili ze maja tylko standardowe pady na m14, a tu chyba taki nie jest... Chyba ze ja cos pogmatfalem... Pomoze ktos? Musze zalatwic to na dniach bo auta do roboty czekaja ;) Pozdr ;)

 

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przypadkiem zamiast 5/6 to 5/16 ?

 

Tak dokładnie ...ehh tak to jest jak się z fona pisze, a paluchy większe od klawiatury ;)

 

Co do M8 , to gwint metryczny, a te 5/16 to skala USA (calowy)i nie pasują do siebie ...w sumie nie martw się , bo spotkałem się tylko z BP z gwintami M14 (rotacja) i "ten drugi" , czyli do DA (5/16) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

biore to pod uwage ale jedni piszą rotacja bedzie mocna a lakierem audi sobie poradzi drudzy piszą ze DA lipa bo Audi ma twardy lakier hmmmm ciezko mi zdecydować, rotacja troche sobie wazy (nie malo) bo ponad 4 KG wiec wiadomo że ręce beda bolaly a DA jest polowe lzejsza ale jak to sie ma do lakieru hmmmm, chyba ze jakas inna rotacja lzejsza ale w cenie do 350 nic raczej sie nie znajdzie ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad Graphite 59g242 oraz Bass BP-5119. Wiem, że ta pierwsza jest rotacyjna, a druga DA. Ogólnie użyłbym polerki pewnie 2-3 na dużą korektę, a później już delikatne poprawki + woski/ cleanery. Z tego co rozpatrzyłem się na forum rotacyjną można szybciej oblecieć samochód z lepszym efektem tylko trzeba uważać żeby nie przypalić lakieru ale do tego trzeba się postarać ;) Widziałem efekty po Graphite i jestem do niej przekonany, ale nie widziałem jak Bass Polska daje radę chociaż ma dobre opinie. Może ktoś miał podobną rozterkę jak ja teraz i mógłby pomóc :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Gdzie na dzień dzisiejszy zakupię maszynę Bass Polska BP-5119 ? Na alledrogo pusto, na olx wiszą tylko nieważne ogłoszenia. Jedyny sklep jaki znalazłem to www.bass-tools.eu lecz tam cena z przesyłką wychodzi niespełna 350 zł, jedyna forma zapłaty to przedpłata a na to wszystko sklep ten nie ma najlepszych opinii. Nie chciał bym tam kupować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

Wiecie może coś w sprawie polerek BP 5119, wciąż nie ma ich na allegro, ani na żadnej innej stronie niż wymieniona powyżej za 350... zastanawiam się czy czekać czy kupić za 260 Vandera. Będę pracował okazyjnie na prywatnych lakierach VW / Audi więc wolałbym jednak trochę mocniejszego Bassa, ale za oknem coraz ładniej i chciałoby się sezon zacząć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.