Skocz do zawartości

Bass Polska BP-5119 vs Vander VPO709


hulku

Rekomendowane odpowiedzi

Do finishu i cleanera starczy. Można ją zatrzymać na niskim biegu z mocnym dociskiem, ale czego oczekiwać za tą cenę. BP lepiej wziąć mniejszy, ten jest jak dla mnie nieporęczny, no i większy opór powoduje przez to, że ma większą powierzchnię.

 

Kiedyś widziałem fajny temat z testem trochę słabszego Vandera chyba Piotra13, ale teraz nie mogę go znaleźć.

 

:good:

Jestem tu ( muszę chyba nick zmienić, bo na jakiegoś gimba wychodzę :mrgreen: ).

I Vanderem da radę przyciąć ( FG400 na MF i Koch Antihologram na czarnym Urbanie ) ;)

 

DSC07759.jpg

DSC07761.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Cześć, przymierzam się do zakupu maszyny. Z tematu trudno wywnioskować czy wybrać Vandera VPO709 czy Bass Polska BP-5119. Pracować będę głównie na pastach lekko ściernych i cleanerach. Którą maszynę bardziej polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sam poważnie zastanawiam się nad Bassem, waham się tylko dla tego że jest dość głośna (niewiele cichsza od taniochy rotacyjnej Eurotec) i chyba wibruje mocniej niż droższe narzędzia. Jest jakaś niewiele droższa alternatywa która jest lepsza w tych dwóch sprawach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Bassa i zakończyłem właśnie nią korektę BMW jestem z niej bardzo zadowolony bo zawsze pracowałem rotacją euroteca i tez na nią złego słowa nie powiem. Bass dużo bardziej zwinny i lżejszy. Jesli działasz hobbistycznie to bierz bassa no chyba ze brak Ci siły w rękach a portfel gruby to bierz cos z górnej półki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

zdecydowałem się na polerkę Bass BP-5119.

Maszyną chciałbym polerować Meguiar's Ultimate Compound, nałożyć politurę Ultimate Polish

Jest to moja pierwsza polerka w życiu, więc nie ma za bardzo doświadczenia. Możecie doradzić co mam jeszcze dokupić do kompletu?

ta maszyna ma średnicę tarczy: 180mm

piszecie, ze BP jest słabej jakości? możecie jakieś polecić?

najlepiej z tej strony:

 

http://showcarshine.pl/28_flexipads

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.