Skocz do zawartości

Bass Polska BP-5119 vs Vander VPO709


hulku

Rekomendowane odpowiedzi

W bassie, powiedzieli, że dostawy beda do dwoch tygodni jak dzis dzwoniłem

 

Ci co maja bassa moga sie wypowiedzieć jak ogólne wrażenia ? Jest sens brać bassa zamiast vandera? Teoretycznie to 300w czyli jakby nie patrzec 50% mocy wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bass i vander wymagają takich samych padow? Co polecicie? Mam zamiar nałożyć : UC, cleaner dodo lime prime, wosk dodo haze

 

Jakie dokładnie pady trzeba byłoby kupić do tych maszyn? Czy bass już pojawił się gdzieś w lepszej cenie czy tylko powyżej 300 zł? Zastanawiam się nadal co wybrać z tych dwóch i co trzeba do nich dokupić aby nałożyć w/w środki. Pacjent główny to Leon 2 czarna perła, drugi pacjent to mazda z srebrnym lakierem.

 

Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krauss to koszt 700 zł+pady, bp lub vander biorąc pod uwagę że muszę dokupić talerz i pady to około 400 zl, więc 2 razy więcej płacić nie chce, zwłaszcza że bede to robił amatorsko na aucie swoim i ojca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krauss to koszt 700 zł+pady, bp lub vander biorąc pod uwagę że muszę dokupić talerz i pady to około 400 zl, więc 2 razy więcej płacić nie chce, zwłaszcza że bede to robił amatorsko na aucie swoim i ojca.

 

oj Michulek Michulek :mrgreen:

czasem się zastanawiam czy coś źle tłumaczę :dontknow:

Tak jak rozmawialiśmy talerz 125mm + pady pod DA i nie masz czego się bać z dołożeniem na pierwszy etap pasty cuttingowej :good: Na maszynach DA ciężko zrobić bubel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się teraz nie zrozumieliśmy, chodziło mi o to że nie chce krauss bo moim zdaniem bez sensu dokładać tyle kasy. Więc tak jak pisaliśmy. Kupię bp lub vander i pady oraz talerz które mi podawałes..

 

Dodane po 10 godzinach 49 minutach 25 sekundach:

Widziałem jeszcze Bass 5124 , czy to jest następca 5119 ? jest tańsza.. na alledrogo można za 230 zł już dostąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie nie mogłem znaleźć czy 5124 to rotacja czy da

 

Dodane po 46 minutach 43 sekundach:

a czy ktoś robił korektę bassem lub vanderem na lakierze grupy VAG? Mam leona II - LC9z czarna perła i zastanawiam się czy się nie zamęczę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bassem pierwszy raz robiłem swoje audi . Szczerze? Odświezyłem na 70% , 35h walki w zeszłym roku.

35h mega dużo. Robiłeś etapami, tzn elementami od razu cały element np. Maska, korekta,wosk itd i potem przechodziłes do następnego elementy tu czy najpierw korekta na wszystkich i potem korekta na wszystkich? Nie mam garażu i trochę utrudniona przez to praca.. Ogólnie zadowolony byłeś czy styrany bardziej?

 

W takim złym dla ie był lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomagałem się futrem to troche lepiej szło , lakier zajechany po szczotkach . Całe auto scholl s3gold następnie s17+ itd . Oczywiscie z wymywaniem past.

Z efektu który uzyskałem byłem zadowolony , teraz na wiosne poprawie i bedzie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.