Skocz do zawartości

Bass Polska BP-5119 vs Vander VPO709


hulku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.11.2018 o 21:52, yamaysky napisał:

To teraz pytanie bo czarny piątek tuż

Bass 5119 czy Bass 5130?

Zastosowanie amatorskie

 

 

 

 

 

 

 

 

Właśnie też się zastanawiam. Czy ktoś może wypowiedzieć się czym się różnią i który bedzie lepszym wyborem dla amatora do delikatnej poprawy lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam Vandera vpo709 i według mnie - dla amatora jest całkowicie OK - tylko pady trzeba wymienić na jakieś NAT, RRC, albo ADBL.

Sam BP - jeśli macie ten 125mm od Vandera według mnie też ujdzie, nie ma potrzeby wymieniania go.

Polish i finish bez najmniejszego problemu da się nią robić na całym aucie - wiem bo robiłem kilka aut menzerną 2500, potem 3500 i było super. 

Co do grubego cuttingu to się nie wypowiem bo nigdy nie miałem potrzeby aż tak grubego cięcia, 2500 + twarda gąbka mi wystarczyła.

Co do wibracji - na 6. faktycznie są dość mocne, ale na 4-5 całkowicie akceptowalne. Mówię z punktu widzenia amatora, który jednak ma trochę pojęcia o temacie.

Podsumowując - jeśli to Twoja pierwsza maszyna - zdecydowanie polecam Vander VPO709.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 29.04.2019 o 16:17, Fitte napisał:

5119 jest swietna jak za ta cene, przerobila u mnie kilkanascie samochodów i nie bylo widac by miala dosc 🙂

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Nie mogę się połapać, czyli 5119 ma blokadę włącznika w pozycji pracy czy nie? Przeczytałem całość i już nie rozumiem, która ma tą blokadę, 5119 czy 5130?

Black Friday się szykuje, święta idą - jest okazja kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@strami  może nie w f10 ale w e46 całkiem dobrze wyszedł one step sonaxem 04-06 z padem adbl one step. Dwu etapowe odświeżenie było 3 lata wcześniej więc już się nazbierało rysek. Tu mam tylko zdjęcie po one stepie, przed niestety nie mam 

received_277919859918350.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Speedy69 napisał:

@strami  może nie w f10 ale w e46 całkiem dobrze wyszedł one step sonaxem 04-06 z padem adbl one step. Dwu etapowe odświeżenie było 3 lata wcześniej więc już się nazbierało rysek. Tu mam tylko zdjęcie po one stepie, przed niestety nie mam 

received_277919859918350.jpeg

A ile godzin Ci zajęło na tej maszynie? F10 zdecydowanie większe auto i zastanawiam się ile wolnych godzin potrzebne. Czyli jednak się da cos zdzialac na skoku 8mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.