Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj pierwszy raz użyłem epoki 2l i piany od SG fruit snow na myjni.Fajnie domywa i kozacko pachnie ,trochę sie trzeba napompować ale warte efektu.Lepiej jak po pseudo proszku o 100%

Potem wpadł pro detailer od CG i jest malina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pierwszy raz użyłem epoki 2l i piany od SG fruit snow na myjni.Fajnie domywa i kozacko pachnie ,trochę sie trzeba napompować ale warte efektu.Lepiej jak po pseudo proszku o 100%

Potem wpadł pro detailer od CG i jest malina :)

Ja teraz,kiedy jest tyle dostępnych pianownic nie kupiłbym mniejszej jak 10l,różnica w cenie niewielka,a komfort pracy inna bajka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pierwszy raz użyłem epoki 2l[...]trochę sie trzeba napompować [...]

 

A już myślałem, że moja zepsuta, że tak muszę pompować :P

 

No efekt zdecydowanie lepszy niż po proszku,

szczególnie, że lejesz co chcesz i nie ściąga wosku :ad::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale na bezdotyk tachać 10 l epokę trochę nie bardzo

 

Przecież baniak 5 i 10-litrowy wieziesz na myjkę tak samo, jak 2-litrowy - samochodem, więc jaka różnica ? A komfort i tempo wykonania pre-wash'u nieporównywalne w przypadku pianownicy z większym baniakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
kubik, niby tak ale na bezdotyk tachać 10 l epokę trochę nie bardzo ;)

Maggot,Tak jak piszesz.Po SG nawet domyte auto bo szczura nie było a wiem że nie zeżre mi wosku + fajnie pachnie

 

Zawsze jeżdżę z 10l Epoca na myjke. Nie wyobrażam sobie juz pianowania 2litrowka.

Kilka razy bylem zaczepiany "co to jest i gdzie to moge kupic" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na dystansach juz trzecim autem i to mam jeszcze szerzej i nic się z łożyskami nie dzieje. A prowadzenie jak dla mnie na plus bo nie lata w koleinach jak głupie. Zmiana na plus :good: Teraz jeszcze gwint :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.