Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Hypery moim zdaniem najgorzej na deszczu w nocy ;) W Clio mam Cool Blue Intense, miałem je w skodzie i na deszczu śmigało się fajnie, podejrzewam, że w tym wypadku będzie nawet lepiej, bo w skodzie były już troszkę zajechane światła.

W Grande Punto mam Philipsy Blue Vision Ultra H4 i też dają radę na deszczu, nie narzekam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem na Tungsram +90, później przesiadłem się na Bosch +90, faktycznie lepiej świecą względem standardowych żarówek, ale... ich żywotność pozostawiała wiele do życzenia, nie chce mi się zmieniać żarówek co 3-4 miesiące (8-10kkm) więc wróciłem do standardowych H7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy jakie się trafią żarówki, bo Blue Visiony miały siąść po 1,5 roku. Mam je już prawie 3 lata, auto dziennie jeździ i (odpukać) dalej świeca fajnie :) Osramy poświecą dłużej, bo Clio ma DRLki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, nadal mam mazy na górnej części deski w S80 (2005) - smarowałem Nielsen Finese, Z Vinyl i Perlem (1:5). Przed każdym przemyte SG RD. Najlepiej po Perlu, ale nadal coś tam jest.

Reszta plastików (panel radia, klimy, drzwi, etc.) ładnie wciągnęła Vinyla i daje efekt, któy bardzo mi się podoba.

Ale na kokpicie mam inny plastik, bardziej miękki niż inne i nie mogę sobie poradzić.

 

Czy może ktos poradzić, kto smarował S80 i ładnie mu poszło? Jakim środkiem? Może za dużo aplikuję? Bo po RD wydały mi się bardzo jałowe te plastiki, więc dałem sporo na aplikator i przecierałem do rozprowadzenia całkowitego... Może popsikać i "wypolerować" MF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.