Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

impex Dzięki - O silniku może pomyślę kiedyś jak już porobię wszystkie inne zaplanowane mody (nie szybko) i jak coś chciałbym coś ciekawszego niż VR6 ;)

maciek-drummer :dontknow: W obietnice wyborcze i przebiegi 23-letnich Volkswagenów nie wierzę. Dwa lata temu gdy "przejąłem" ventyla miał ok 145 tyś. Poprzedni właściciel w kraju jeżdził mało i nie kręcił licznika a przed 2008r. auto jeździło po ziemiach okupanta. Trudno zatem uwierzyć w przebieg choć z drugiej strony w momencie gdy auto do mnie trafiło pod machą prawie wszystko było oryginalnie wsadzone w fabryce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dzisiaj, ale ostatnio umyłem felgi u ojca w aucie K2 Roton.

Link do zdjęć: https://goo.gl/photos/EU1cfTdC5xE7pFC27

 

Felgi umyte testowo, bez pędzelka, spłukane wężem ogrodowym. Po spłukaniu umyte tak jak powinno się to robić, ale nie mam zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja włożyłem takie coś do starego poczciwego focusa zamiast oryginalnego kaseciaka :D

 

 

Już miałem serdecznie dość słuchania piosenek sprzed 20-30 lat non stop w kółko i tych posranych reklam o kałominalu, suplementach na fi..a, dla psów, leków na choroby intymne i inne bzdetów od których się robi niedobrze :P

 

 

8BrtBI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to jak można takiego człowieka z taką wadą wymowy nagrać i wrzucić do radia...

 

Nie wiem kto to wymyślił... Tym bardziej, że już był taki jeden co miał podobną wadę wymowy, namieszał w kraju a teraz siedzi w parlamencie UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę tego z wadą wymowy niż wszędobylskie: swędzi, piecze, masz upławy? Teraz w zestawie kulki do ćwiczenia mięśni kegla...

I tak non stop, a ja się śmiałem z 13 posterunku i ich hasła reklamowego - Zjedz banana Prustas, nie zaboli Cię [...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geno, Jakie szkoda? Przecież widać po kolorze, że jest w kwiecie wieku i dopiero dojrzewa ;) Poza tym to jest najnowsza, biodegradowalna karoseria. Technologia kosmiczna, która pozwala z czasem obniżyć masę własną, co wpływa na zwiększenie masy dopuszczalnej towaru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.