Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma porządnego odprowadzania spalin to stożek to tylko niepotrzebny gadżet zmieniający jedynie dźwięk silnika.Nigdy nie kumałem po co to komu jak wydech seria na katalizatorze i 2 tłumikach.Wiem że są ludzie którzy twierdzą że lepiej się wkręca na obroty...taki efekt zapłaciłem i w to wierze ;)

 

Ja pomalowałem w końcu ramię tylbej wycieraczki bo już farba się łuszczyła i strasznie szpecilo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Auto stało obok, a ja podziałałem z oświetleniem... :D

 

Było tak:

vLP0FS.jpg

 

Czyli znane i prądożerne 2x500W

 

Teraz jest tak:

Lk7dA2.jpg

 

gzHLhe.jpg

 

2x 20W :)

Oszczędność ogromna, a i defekty lakieru lepiej widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

lukasz87, jak na razie nie miałem okazji używać go w akcji. Ale w ostatniej relacji używałem halogenu led 5W i możesz zobaczyć jak to wygląda w wypadku 50/50 na przykład. Tutaj jest 8x więcej mocy więc sądzę, że będzie super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj nowe wycieraczki wpadły i nałożyłem 2 warstwy rain x bo stary już osłabł.Wczoraj psikałem po myciu hybrydą SG beads spray wax + sg morning dew + CG pro detailer 1:1:1 .Całkiem przyjemny wet look ale nawet zawartość 2 QD nie dała dobrego rozprowadzania Beadsowi...Gdyby nie to że fibra nawet krótkowłosa nie jest wstanie rozprowadzić tego do porządku to byłby mega quick wax bo szklistość i gładkość lakieru po nim to petarda jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zależy od plastików - zresztą jak każdy dresing na jednym wygląda lepiej a na innym gorzej.

 

sg apple plastic dressing ale z racji jego konsystencji odpuściłem pozatym efekt średni był u mnie na plastikach w mietku
za to np. VW POLO leży doskonale :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna pogoda to i znalazł się czas aby lekko obmyć auto:

Plastiki – ADBL APC i Kochchemie RefreshCockpiteCare

Tapicerka i dywaniki– Nap Low Foam

Skóra – Carplan Leather Valet (niestety)

Szampon – Valet Pro – Concentrated Car Wash

Felgi – ADBL Vampire

Wosk – Fuss coat Mirror Shine Dark

Szyby – Valet Pro Glass Cleaner i RainX

 

Czas pracy – 5 godzin.

Coś tam się błyszczy. Do ideału daleko ale w końcu to początki zabawy dopiero... ;)

 

di-5UJOWP77.jpg

di-QW8H9MZJ.jpg

di-IOTXJ89R.jpg

di-EEIR5YFO.jpg

di-8IY3FR8T.jpg

di-A2HQ2PDE.jpg

di-XH2AVWA4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.