Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda mi na klucz zakupiony w Aldim

 

Dokładnie - klucz z aldiego. Do "domowych zastosowań" idealnie daje sobie radę. 70-kilka zł kosztował. Zakres do 210Nm :)

 

escimo, Eeeeee, kolego, a gdzie zdjęcia jak to teraz stroi? ;)

 

Będą jak się zawias ułoży - ale szału nie ma. Seryjnie miałem obniżone -20mm, więc tylko jeszcze 10mm zejdzie :)

 

Dobra robota, duma rozpiera, nie? :D

 

Jak zawsze kiedy się samemu ogarnie jakiś poważniejszy remont :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtasTDI, nic Ci tam nie obciera? :kox: Pod obciążeniem?

 

Nie ;) Jest na tyle twardo ze nic złego się nie dzieje :)

Zdarza się czasem ze jeżdżę w 4 osoby ale nic nie ociera i nie dobija ;)

Przeważnie to jeżdżę z narzeczoną albo sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamontowałem czujniki parkowania. Fajnie, że były oznaczone od wewnętrznej strony zderzaka miejsca na fabryczne czujniki :good: Założyłem mocniejsze ledy w podświetlanie rejestracji i naprawiłem zerwaną ścieżkę ogrzewania bocznej szyby - klejem elektroprzewodzącym. W niedzielę umyłem pierwszy raz od 3-4 tygodni zgodnie ze sztuką, ogarnąłem środek i cyknąłem kilka fotek. Szkoda, że słońca już nie wiele miałem. Dzisiaj rano w drodze do pracy jechałem przez ścianę deszcze :( Nowa metoda aplikacji NW działa rewelacyjnie :D

Jak się nie sprzeda do końca miesiąca do wywalam DPFa, wgrywam wirusa i jeżdżę ze średnim spalaniem 5l/100km :D

A potem będą różne mody ;)

 

imag004.jpg

 

imag003.jpg

 

imag007.jpg

 

imag008.jpg

 

imag002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak, dzięki. Niestety 1.6d. Dwa lata temu szukałem auta dla żony. Uparła się na V50 bo praktyczniejsze a wymiary jak S40. Priorytetem był oszczędny silnik i te 1.6d dla niej było ok a spalanie miała 4,6-4,8 :) Więc to cieszyło. Jak się nauczy jeździć to autko bardzo zwinne w mieście. Ale dla siebie szukałbym 2.0d. Omegę sprzedałem, a tam miałem ponad 200KM, 1800km masy, jedyny słuszny napęd ;) i w porównaniu do V50 hektary miejsca w środku. Żona ma teraz nówkę służbowóz astrę IV 1.4T a ja zostałem z V50. Chcę sprzedać i kupić coś większego dla siebie. Z drugiej strony mam obawy a volvo już się sprawdziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek305, już wyjaśnione. Koledze głównie chodziło o zaburzenia przepływu powietrza i ciśnień. Może dostawać turbo jak i może dmuchać w pusty balon ;) Cały układ jest wyliczony tak aby spaliny odpowiednio wylatywały. Ale jeśli zrobi się to umiejętnie to problemów nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.