Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechałem na serwis klimy.. Ustrzeliłem Groupon w bogatszym pakiecie uzupełnienia czynnika.. Po całym zabiegu ukazało się to: 20zqhwk.jpg

Ilość odessana - 530g

Ilość wpompowana - 525g :D

Pewnie rzadko się zdarza że ktoś z klientów przyjeżdża im uzupełnić czynnik ;) Dodatkowo klima porządnie wyczyszczona i gotowa na upały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie to między innymi dlatego, że naturalną rzeczą jest ubytek około 10-15% czynnika rocznie nawet przy dość szczelnych VAG'owskich układach. Odessanie takiej ilości czynnika jeśli maszyna i waga są ok może świadczyć o wcześniejszym przepełnieniu układu w zależności jeszcze od tego kiedy był ostatni serwis. No nic, najważniejsze że teraz masz odpowiednią ilość :) Za dużo to nie zdrowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję panowie. ;)

miw, jak wlozylismy za pierwszym razem nie chciał zejść z podnośnika i jeszcze zostało z 3cm regulacji.

Ale nie ukrywam że to auto do zapitalania i nigdy nie będzie mega gleby.

Zostało jeszcze BBK wsadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżyłem Puntolota :)

- Mycie: APC Meguiars i Meguiars Gold Class

- Plastiki: Meguiars Trim Detailer

- Opony: Meguiars Endurance

- Szyby: Meguiars Glass Cleaner

- Lakier: Sonax BSD

No i poprowadziłem sobie kabelki do grania :)

Jeszcze tylko wymienić żarówkę podświetlenia konsoli i pociągnąć masę i zasilanie do wzmacniacza i malyna! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.