Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosna tuż tuż i ja wziąłem się do roboty, zdjęcia z kilkunastu dni i troszkę się nazbierało :D

1) mój gsf-ik troszkę odświeżony po szlifie tylko klar został do położenia

było tak

DSC0330jp_wenaeww.jpg

DSC0331jp_wenaews.jpg

DSC0332jp_wenaewq.jpg

jest tak

DSC0574jp_wenaesx.jpg

DSC0024JP_wenawre.jpg

nie zwracajcie uwagi na bałagan w tle zdjęć :zly: żona trudzi się decoupage

DSC0045JP_wenawxr.jpg

DSC0050JP_wenawxe.jpg

DSC0058JP_wenawxq.jpg

DSC0019JP_wenawnh.jpg

 

2. felgi w mondeo doczekały się odświeżenia:

1jpg_wenawsw.jpg

1aJPG_wenawss.jpg

5JPG_wenawsa.jpg

8JPG_wenawap.jpg

14JPG_wenawah.jpg

DSC0069JP_wenawax.jpg

DSC0093JP_wenawae.jpg

DSC0097JP_wenawaa.jpg

DSC0099JP_wenawaq.jpg

i to na tyle

wesołych świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tutaj tankowałem w piątek :kox: Ogólnie zatankowanie do pełna nie oznacza dojechania do pełnego baku, nie wiem dlaczego. Jakies 80-100 km i 3/4 baku zostaje ;)

 

A co do palowania to rzeczywiście. Pojechałem na myjnie i nie było mnie 1.5h, bo jak zobaczyłem 5 stopni olej w silniku i 6 w skrzyni to wolałem trochę pojeździć i go rozgrzać, niz tylko kilometr na bezdotyk i do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie przy aucie, ale moje nowe wozidło Lazaro Integral V 2015 dostał dwie warstwy wosku + ValetPRO Dionysus Trim Giltz na plastiki i ValetPRO Dionysus Tyre Gloss na opony. Szkoda, że pogoda nie pozwala na pierwszy wypad :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z odrobiny słońca po naszym załamaniu pogodowym :P wyskoczyłem na myjnię gdzie na felgach wylądowała tuga. Psikłem autko nowym QD SG morning Dew,na felgi wrzuciłam duraglossa CCp na #601 ,dywaniki wytrzepane i spryskane mainzem egzotyczne owoce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.