Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, akurat ostatnia aplikacja opti coata 2.0 Nie były masakrycznie brudne, ale zeszło mi i tak długo. Chyba w niskich temperaturach chemia wolniej/słabiej działa. Do tego ciężarków było sporo, a sciągnać klej z nich to też żmudna robota.

 

Mam takie samo zdanie-Prickbort w takich temperaturach jak obecnie działa strasznie slabo, trzeba pomagać mu aplikatorem, w sumie środki do opiłkow tez słabo działają.

Co do kleju polecam tofik- kauczukowy krążek na wiertarke.

2 minuty i kleju po cięzarkach brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati373737, szkoda komentować ;)

Ale ja doskonale rozumie, że 14" jest tańsza niż 17".

Chodziło o właśnie inny aspekt tutaj. Na lato to się trzeba pokazać, co ja to nie mam, jakie pięknie aluski.

"Zastaw się, a postaw się". A na zimę najbrzydsze, najmniejsze, żeby tylko jechało. Niestety auto też wtedy ludzie widzą, wiec nici z tego pokazywania :o Ale mniejsza z tym, każdy robi jak uważa ;)

ps. Jak widzę nowe auto za prawie sto kawałków które w zimie jeździ na kołpaku z Tesco to nie wiem czy się śmiać czy płakać :?

 

Mistrzu mój ;) powiem ci tak.Ja właśnie przez Zime zapierdzielam na 16 calach stali i na kołpaku z ALLEGRO a nie na 17" które mam skitrane.Powód prosty raz że udało mi się kupić prawie nowe oryginalne stalówki z mojego modelu merca za 400 zł+ do tego 4 nowe zimówki bo nie miałem w ogóle .Byle jakie alu 16 z nie ojeb..ym rantem kosztują w granicach 700 zł wszystkie tańsze są w takim stanie że nie założyłbym ich nawet do tico(nie obrażając nikogo).Więc nie dość że wydałbym raz tyle to po zimie felgi wyglądałyby okrutnie z racji tego że zmuszony jestem parkować przy krawężnikach które często śniegiem zasypane są niestety to wole już stalówki oryginalne niż alusy które wyglądają jaby nimi ktoś rzucał.Na lato zakładam 17" letnie z profilem 245/40 nie dla lansu ,tylko po pierwsze bo samochód trzyma się o niebo lepiej drogi ,a po drugie lepiej wygląda-robie to dla siebie tak samo jak kładę wosk i inne rzeczy w detailingu które robie dla siebie bo dobrze się z tym czuje jak samochód cieszy moje oko i jest czysty a nie dla publiki.Więc nie biadol :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wcale nie dziwię, że auto nawet za 10k PLN na stalówkach ma kołpaki z TESCO. Oryginalne kołpaki mam w domu i już 4 lata się kurzą. Pierwszy komplet zajumali mi złodzieje tydzień po założeniu. Latem kupiłem drugi komplet, ale już nie założyłem bo i po co. Zakładam tylko na jakieś okazje, albo jak mam zamiar zatrzymać się u kogoś na posesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wcale nie dziwię, że auto nawet za 10k PLN na stalówkach ma kołpaki z TESCO. Oryginalne kołpaki mam w domu i już 4 lata się kurzą. Pierwszy komplet zajumali mi złodzieje tydzień po założeniu. Latem kupiłem drugi komplet, ale już nie założyłem bo i po co. Zakładam tylko na jakieś okazje, albo jak mam zamiar zatrzymać się u kogoś na posesji.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bawiłem się z pierdołami:

-sprawdziłem bezpieczniki i wymieniłem jeden

-naprawiłem zwijak od półki z tyłu, taki o

min_9c80e8e2cbad2f1059327cd0a327.jpg

-naprawiłem rurkę od spryskiwacza z tyłu

min_a17c3f7a726b5a2a02c843112d9d9cd.jpg

brak zamienników i trzeba kombinować, stara antena poszła w ruch :mrgreen:

-wymieniłem wycieraczkę z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U każdego tak było.Niemniej jednak patrząc na pogodę stwierdziłem że nawet jak sypnie delikatnie to zaraz stopnieje a minusa żeby to zamarzło to raczej już nie będzie. :good: Przypomniałem sobie w końcu jqk się prowadzi moje wozidło na normalnym kole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tego nie zmatowisz i nie nakleisz jakiejś foli? Nie za fajnie to wygląda :) Myślę, że z kogoś pomocą jeden dzień z weekendu i dach w na pewno bardziej przyjemnym dla oka stanie :)

+1

 

Co się stało z tylną szybą? Takie rysy od wycieraczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Czemu tego nie zmatowisz i nie nakleisz jakiejś foli? Nie za fajnie to wygląda :) Myślę, że z kogoś pomocą jeden dzień z weekendu i dach w na pewno bardziej przyjemnym dla oka stanie :)

Bo mam wyrabane na cos co jutro bedzie bardziej ublocone niz Twoja terenowka :) szkoda mojego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyłem auto żonie. A co mi tam. Niech ma. Swirli, rys, obtarc miliony :)

Dachu zaraz mniej :-]:-]:-]:-]:lol::lol::lol::lol:

Ale czternastoletnie włoskie 1.9 JTD rwie asfalt.

 

 

th_815416102_2015_03_0811.10.33_122_191lo.jpg th_815452929_2015_03_0811.10.42_122_176lo.jpg th_581545968_2015_03_0811.10.58_122_42lo.jpg

th_815467933_2015_03_0811.11.04_122_917lo.jpg th_815473506_2015_03_0811.11.09_122_164lo.jpg

zawsze możesz mówić, że na dachu masz satelitarne zdjęcie wielkiej rafy koralowej... ;)

 

u mnie na parkingu stoją dwa punciaki z takim lakierem :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.