Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ukrywam, że ja również używałem produktów SG i się nimi jarałem. Po pewnym czasie na kilku się przejechałem, złożyło się to z tym, że na rynek weszło sporo nowych produktów rodzimych marek i okazało się, że jakość ich produktów jest o wiele lepsza. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, krd napisał:

Nie było jeszcze do tej pory producenta, który miałby w swojej ofercie same asy. Każdy ma produkty lepsze i gorsze. ADBL czy SG nie są tutaj wyjątkiem :D

Z tym, że polecane produkty starych detailingowych firm nadal są polecane niezmiennie od lat, a produkty świeżaków w jednym sezonie robią wielkie łał i sporo osób je polecaja, a w następnym nikt ich nie chce i to mnie właśnie ciekawi czym to jest podyktowane ;)

 

Co by nie było OT dziś wymieniłem akumulator litowo polimerowy w moim samochodowym wideo rejestratorze bo stary kompletnie padł i kamera co chwile gubiła datę co skutkowało tym, że po zgubieniu daty nie chciała nadpisywać starych plików bo te miały date nowszą niż ta w rejestratorze :lol: Zamiast fabrycznej 180mAh udało się na styk wepchnąć 500mAh. Jak by komuś padła w kamerach G1WH bateria to mega prosta robota. Na tyle prosta i tania, ze mimo gwarancji wolałem to zrobić sam niż czekać miesiąc na reklamowaną kamerę.

F5zhNP5.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.