Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

[ref=#aa0000]Slovak[/ref], Skoro wspominasz o sprężynach Eibacha i amorkach, to może wiesz coś na temat Bilsteinów B4 sport symbol VNE-4575 albo KYB Ultra SR? Dałoby to radę z tym Eibachem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego pięknego poranka naszła mnie myśl, żeby wreszcie coś zaradzić ze skrzypiącym fotelem w mojej Avce.

Niewiele się zastanawiając fotele out.

KnQc455.jpg?1

i moim oczom ukazał się taki oto widok:

IUSyzc7.jpg?1

Kurcze, kiedy ostatnio odkurzałem ?? hmmm :nuda: :nuda:

Odkurzacz w dłoń i do dzieła

KfgE027.jpg?1Y3y9NWH.jpg?1

W sumie kable też brudne. Pędzel w dłoń, trochę APC i do dzieła!

9a6H2ex.jpg?1

qGp10rX.jpg?1

Pasom też się oberwało

vr5t7jj.jpg?1

Jak już sprzątać to wszystkie plastiki out i do wanny

IT7xE8g.jpg?1

Nie było za czysto

r56zt2Z.jpg?1

Zmiana stanu

w5qJZCS.jpg?1

Ciut lepiej

b0xuibU.jpg?1

Pedałom też się oberwało

GrMKrut.jpg?1

Pędzelkowanie

ppSGOPC.jpg?1

Szybkie pranie z Georgem

iuezi2x.jpg?1

8DTBawd.jpg?1

Do flitra też zajrzymy

zFU7FkH.jpg?1

Z klimy zaczęło coś śmierdzieć, tym razem nie posłuchałem zaleceń producenta i metody znanej na forum.

Przez wężyk zaaplikowałem dawkę pianki i zostawiłem na noc. Dopiero rano włączyłem nadmuchy.

(nie miałem innej możłiwości, gdyż Aku był odłączony). Od teraz będę korzystał tylko z tej metody. Włączanie nawiewów tak naprawdę nie poprawia skuteczności środka. Problem leży przecież w parowniku i tam pianka powinna najdłużej działać.

wagZJjF.jpg?1

Fotelom też się oberwało:

ciYBOZe.jpg?1

dAIOeoS.jpg?1

Jak już fotel wykręcony to wszystkie plastiki oberwały Poorboys Natural Lookiem

JrcWyXz.jpg?1

Kratki też

pOsfyvM.jpg?1

 

cdn... niedługo koniec i dalsze prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Avki np w DE byly w całkiem innej ofercie niz w PL.

Wujek kupowal u siebie w DE.

Jak przyjechal do Polski na jakis darmowy przeglad w ASO, to sprzedawca chcial od niego kupic to auto za jego cene +5tys ze wzgledu na unikalne elementy wykonczenia - drewniane - bo takich po prostu nie bylo w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć, że w ogóle nie trzymają xd

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

 

A że niby fotele w Ave nie trzymają? Jeśli o to chodzi to się z kolegą nie zgodzę, miałem taką przez 5 latek, służyła mi dzielnie i służy koleżance dalej, fotele są bardzo wygodne, a jeśli chodzi o trzymanie to nie jest samochód wyścigowy tylko rodzinny dupowóz i w tym temacie spisują się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem Ariego furą i mogłoby być lepiej, ale też źle nie jest. Przyzwyczaiłem się do moich w Clio :-D

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Niestety, brakuje trzymania bocznego, ale Ty swojego trzymania bocznego nie wykorzystujesz mając spalanie 4,0 l ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem Ariego furą i mogłoby być lepiej, ale też źle nie jest. Przyzwyczaiłem się do moich w Clio :-D

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Niestety, brakuje trzymania bocznego, ale Ty swojego trzymania bocznego nie wykorzystujesz mając spalanie 4,0 l ;-)

Jaki on ma silnik że 4l pali ? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem Ariego furą i mogłoby być lepiej, ale też źle nie jest. Przyzwyczaiłem się do moich w Clio :-D

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Niestety, brakuje trzymania bocznego, ale Ty swojego trzymania bocznego nie wykorzystujesz mając spalanie 4,0 l ;-)

Jaki on ma silnik że 4l pali ? ;D

Tu nie o silnik chodzi a o kierowcę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyte, odkurzone, na szybach nowa nw, fotele wyczyszczone i zabezpieczone, bok pasażera po kolizji zamaskowany ręcznie i można czekac na lakiernika ;) jak juz lakiernik zrobi swoje idzie kolejna korekta, fotele w międzyczasie do obszycia, podsufitka do oklejenia i inne pierdoły do zrobienia ;) Można jeździć dalej :D

 

AGnYfqQ.jpgzeoDprl.jpgL78gexF.jpgLL7xPfK.jpgKDtT6yb.jpgnNtIGYv.jpgYOwYF7g.jpgqimKMsp.jpg6r2sZ0A.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.