Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie dziś, a wczoraj...

 

Do czarnego szweda wpadły nowe tarcze nacinane Ate Power disc na przód (swap na 300mm) i na tył. Nowe klocki Ate i przewody w stalowym oplocie. Do kompletu płyn hamulcowy, też firmy Ate.

 

W weekend wpadnie stalowa rozpórka kielichów przednich od wersji R-design z nowymi plastikowymi maskownicami z Aso :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dziś, a wczoraj...

 

Do czarnego szweda wpadły nowe tarcze nacinane Ate Power disc na przód (swap na 300mm) i na tył. Nowe klocki Ate i przewody w stalowym oplocie. Do kompletu płyn hamulcowy, też firmy Ate.

 

W weekend wpadnie stalowa rozpórka kielichów przednich od wersji R-design z nowymi plastikowymi maskownicami z Aso :D

Teraz tylko czekać, aż się skrzywią :D. Właśnie niedawno zajeździłem kolejny zestaw od ATE, tym razem właśnie PD i znów bije przy hamowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Swoop[/ref], czy z perspektywy czasu możesz powiedzieć, że przesiadka do mondeo wyszła Ci na dobre? Wiem że to zupełnie inne segmenty ale czy możesz jakoś porównać te dwa auta tzn. wykończenie,plastik, komfort,silnik itd? Bo przyznam szczerze po avensisie biorę pod uwagę mondeo, ale jakoś nie jestem pewien co do wyboru, oczywiście tylko w benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kupusso - ale wiesz że kostki kiblowe pod maską mogą drastycznie przyspieszyć korozję?

Większość zawiera jakieś tam związki chloru a ten agresywnie działa na metale (i plastiki zdaje się też)

 

Pierwszy raz o tym słyszę, ale wolę mieć przedwczesną korozję, niż zeżarte przewody 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Swoop[/ref], czy z perspektywy czasu możesz powiedzieć, że przesiadka do mondeo wyszła Ci na dobre? Wiem że to zupełnie inne segmenty ale czy możesz jakoś porównać te dwa auta tzn. wykończenie,plastik, komfort,silnik itd? Bo przyznam szczerze po avensisie biorę pod uwagę mondeo, ale jakoś nie jestem pewien co do wyboru, oczywiście tylko w benzynie.

 

Aurius = Focus

Avensis = Mondeo

 

Powiem tak, jakość plastików w jdm to żart.

Blacha w jdm to parodia

Ceny jdm abstrakcyjne

 

Ja nie kumam zachwytu japonszczyzną (chyba że jakaś honda czy stary lex) bo toyota to dziadkowozy lecące na fejmie (fejm dojebany) Zientarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej straszaki z allegro za 50 zl, ktore dzialaja i nie bawisz sie w kostki.do kibla ? ;)

 

Może i lepiej, nie wiem, nie próbowałem. Kostki to pierwsza rzecz jaką zastosowałem i działają, więc tak zostaje. Morska bryza roznosi sie w garażu ;)

Chciałbym widzieć miny Panów z ASO na pierwszej wymianie oleju jak zobaczyli te kostki. Chyba, że byli kumaci i wiedzieli o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.