Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystko schowane wiec nie pomodzę. W e39 touring były fabryczne takie klapy, nawet kolega Patryczken taka miał.

Zgadza się. Tylko była to zdaje się opcja dodatkowo płatna przez co jest dość sporadycznie spotykana. Z tego co widzę na forach to najczęściej ludzie robią przekladke hydrauliki z e38 bo trochę więcej tego na rynku wtórnym. ;)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dzisiaj machnąłem lewy bok w 3 etapach... jutro prawy :| walka w sumie od wczoraj od 2 w nocy. W międzyczasie pomagałem polerować klar na plasti... wcale nie jest to takie miłe jak się wydawało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji pochmurnej pogody od samego rana ogarnąłem zaniedbany ostatnimi czasy tatowóz. Środek odkurzony, przetarty pink APC od SG, wymyte szyby Perfect Glass Cleaner, z zewnątrz piana Fruit z dodatkiem Red devila, mycie na dwa wiadra, na felgi poszedł Vampire, opony wymyte Pure Black Tire Cleaner, a potem przesmarowane Mambą, szyby potraktowane Rain-X 2w1, lakier Duragloss 951. To tyle, jeśli jutro od rana nie będzie słońca to ogarniam mój dupowóz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.