Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

IMG_20160816_133735_zpsjqnunpyw.jpg

dojechalem na urlop. założenie tego pokrowca to zdeczka ciężka sprawa.ok na raz na wakacjach, ale nie codzien bo zrysuje lakier... zreszta stan lakieru sprawdze zaraz po urlopie po jego zdjeciu... :) Pokrowiec to dedykoeany Kegel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie o ile jestem w stanie zrozumieć nałożenie 2 warstwy (w przypadku gdyby gdzieś zostały miejscowe niedociągnięcia po jednym smalcowaniu) to zarzucania 4 warstw wosku nie potrafię logicznie obczaić. No ale z drugiej strony - przecież każdy może robić jak chce i jeśli ma ochotę to nawet i 10 warstw może zarzucić. :song:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]genesis[/ref], ło Panie :D A myłeś w słońcu, moczyłeś cały czas auto, aby samo nie wyschło przed wycieraniem? Dziwne, że po 3 warstwach woda zostawiła plamy. Nawet po jednej warstwie wosku woda ładnie spływa, że jeżeli ją spłuczesz małym strumieniem to nie powinny zostać żadne większe kropki nawet bez wycierania.

 

Dodane po 54 sekundach:

[ref]Manolito77[/ref], z mojego doświadczenia wynika, że 2 warstwa przedłuża żywotność wosku o jakieś 15-20%. Nie chce mi sie smalcować drugiej dla kilku dni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

660041 z mojego doświadczenia wynika, że 2 warstwa przedłuża żywotność wosku o jakieś 15-20%

Dlatego jedynym argumentem dla mnie jest ewentualne pokrycie tych niedoróbek, które mogły się przydarzyć przy jednej warstwie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.