Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem dzisiaj walkę z przekładką wnętrza :) do tego pierwsze od ponad tygodnia mycie... Jak zaczynam myśleć o wyjeciu deski i praniu nowego dywanu to mi się już odechciewa :D

 

446e5f2ade69ee0b67a798d38903a358.jpgeefd7956766f994444b81457ef327590.jpga095aff09c64fc51e792c09706ab5c05.jpg

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu2805 zawieszenie to Bilstein B4 sport i Eibach Pro-Kit. Dzięki, staram się dbać. Dziś położyłem UNC-R na felgi, brak fotek :(

Obniżenie -30 mm? Mógłbyś napisać jak jeździ się na takim zestawie w porównaniu do serii? Sam w tej chwili zastanawiam się nad kupnem sportowych amortyzatorów i niższych sprężyn, tylko nie wiem jeszcze jaki zestaw dobrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżenie -30 mm? Mógłbyś napisać jak jeździ się na takim zestawie w porównaniu do serii? Sam w tej chwili zastanawiam się nad kupnem sportowych amortyzatorów i niższych sprężyn, tylko nie wiem jeszcze jaki zestaw dobrać :)

 

Nie pamiętam, -30mm lub -35mm. W porównaniu do serii znacznie lepiej, zrobiło się troszeczkę sztywniej ale to nie gwint i jeździ się fajnie. Teraz jakbym miał kupować brał bym raczej gwint, nawet używkę KW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poszła piana Fruit, mycie na dwa wiadra, Vampire Liquid, Prick, glinkowanie żóltą glinką VP z lubrykantem Good Stuff, ponowne mycie, Rainx 2w1 na szyby, plastiki zadressingowane Jet Blackiem, na opony poszła Mamba. Woskowanie odpuściłem bo Czarny Natty's jeszcze ładnie siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawek ciąg dalszy

EuqJkdt.jpg

 

zostało kilka większych rys ale w porównaniu do tego co było jest :good:

 

zdUjj5u.jpg

75ZWoEX.jpg

Nie wiem jak to się stało ale brak zdjecia z halogenem :dontknow:

5IZsXpB.jpg

 

Macie jakieś sposoby na zrobienie wnęk klamek :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.