Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

weglus, i tak i nie. Rka z tym co najpotrzebniejsze wychodzi 150 po rabacie, dużo jak na Golfa, ale w sumie do zaakceptowania jak na to co oferuje. S3/AMG czy bumiry to juz raczej 2 z przodu. Niby łatwo, a trudno coś wybrać. Kupa pieniędzy, a łatwo umoczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mickul, ładne foto - jak w paryżu :mrgreen:

Tylko ciapatych brak. :kox:

 

Mickul, czy jest sens bezpośrednio po aplikacji Fusso nakładać BSD?

Fusso na masce ma już 31 dni, na reszcie auta około 20. Po prostu po dzisiejszym myciu na dwa wiadra chciałem użyć jakiegoś QD - a że miałem pod ręką BSD to chciałem w końcu zobaczyć jak sprawuje się ten zachwalany produkt. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One Love, pięknie! Rasowy konserwatysta który zabezpieczył swoje auto wychwalanym niegdyś pod niebiosa woskiem. Szkoda ,że zapomnieliście o dobrym, kultowym #16.

Jak spisuje się ten fast glass?

?

 

#16 mój pierwszy wosk :mrgreen:

Fast glass bardzo przyjemnie czyści i zostawia ładny połysk, ogólnie lubię rzeczy AG :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, Ty nie narzekaj. Jak byś musiał w moim V6 wyciągnąć to dopiero byś byś się nawk...ł ! Alternator jest przy prawym kole. Walczyłem z nim z góry z dołu w kanale a żeby odkrecić ostatnią śrubę trzeba było zdjąć lewe koło i zastosować ponad metr przedłużek i łamańców. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparco, dzięki, zdjęcie chyba z września, chodziło mi o dyskusję o wymianie alternatora i pokazanie gdzie jest u mnie :P

Ale świec nie wymienisz.

 

ps czekam od razu na argument o świecach :P:acute:

Tak, wiem, nie mogłem się powstrzymać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, przy świecach od strony podszybia też trochę walczyłem z tego co pamiętam. No i tez leciały teksty jak w "Będziesz pan zadowolony" przy wyjmowaniu rozrusznika :D

A tak jak u Ciebie miałem kiedyś na wierzchu w Renault 19 :lol: , pod sklepem wymieniałem regulator napięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zważając na stan jest dużo warty, ale trzeba mieć kupę kasy, żeby pozwolić sobie na wydanie 30k zł na takie auto. Poprzedni własciciel pewnie poleciał po Leona II FR z taką kwotą :D

 

Pewnie tak. Z tą kwotą to najlepiej gdzieś do turasów po zdrowy egzemplarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wreszcie ręczne mycie po dwóch tygodniach :mrgreen:

 

Po myciu na auto idzie nowy QD - PA Presto Detail

 

iqRarLRRj

 

Konsystencja paskudna (białe kulki pływające w czerwonym płynie), zapach... chemiczny, look miazga :evil: , łatwość pracy - podstawówka, efekt śliskości :roll:

 

Na oponki PA Angel Honey jeszcze ze starych zapasów. Efekt jak na zdjęciu. Nie znam niczego trwalszego na zimę.

 

idsYBAFnj

 

Efekt końcowy :|

 

iqjKc7bhj

 

Jak juz się zbierałem, przypomniało mi się jeszcze, że wypadałoby coś zarzucić na uszczelki - w końcu zima idzie.

 

hl5bRs0Pj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

85 to on w salonie powinien jako nowy na sztosie kosztować.

 

a sirek 140 bo po programie ma 5.9 do paki :dontknow: ten samochód daje mi wszystko czego oczekuję od samochodu - świetne prowadzenie, świetna pozycja za kierownicą, świetny wygląd, fun, wnętrze, wyposażenie, jest mega, a to, że ma 7,6 do paki :dontknow: :dontknow: :dontknow::dontknow: RAZ do tej pory mi brakowało mocy, tak to mam radochę za każdym razem jak mu wbije 1 2 3 4 :mrgreen: :mrgreen:

 

i'm out, #pokolenietabelekRL 8-)8-)8-)

 

Eryczek, :-]:-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.