Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziś a w sobotę wysprzątałem środek, odkurzanie, czyszczenie plastików interior cleanerem od SG, na to dressing apple od SG. Jeszcze małe czyszczenie fotela pasażera po ostatnie wyprawie do Zakopanego, dziewczyna upaćkała. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zaoszczędzenia 100zł nie ryzykowałbym ewentualnego wykrycia przez ASO domowej ingerencji w wymiane oleju i utraty gwarancji na silnik, ale ok :) a niestety uwierz że w 5F gwarancja się przydaje, gdyby nie ona to już bym jakieś 10tyś musiał na naprawy wydać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zaoszczędzenia 100zł nie ryzykowałbym ewentualnego wykrycia przez ASO domowej ingerencji w wymiane oleju i utraty gwarancji na silnik, ale ok :) a niestety uwierz że w 5F gwarancja się przydaje, gdyby nie ona to już bym jakieś 10tyś musiał na naprawy wydać :)

 

z ciekawości co się psuło ? jaki masz przebieg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do drugiego bolidu dokupiłem kamerkę (G1WH-T) + ukryłem kabel i dołożyłem dodatkowo ukryte gniazdo 12v na którym pojawia się prąd po zapłonie.

 

Doposażyłem BMW w fabryczny xenon wraz z osprzętem + ringi smd 2 (mocne :) ) które pełnią rolę świateł dziennych.

 

jak dla mnie BMW bez ringów to tak.. :o:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek305, przebieg 50tyś, najpierw stukająca przekładnia kierownicza - wymiana, teraz remont skrzyni biegów :)

 

automat ? ehh te dzisiejsze samochody, ładne to to, ledy ma, nawigacje, tsi i inne cuda a najważniejsze podzespoły z plastiku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zaoszczędzenia 100zł nie ryzykowałbym ewentualnego wykrycia przez ASO domowej ingerencji w wymiane oleju i utraty gwarancji na silnik, ale ok :)

 

W jaki sposób mieli by się zorientować? Filtr oleju i korek kupiłem ori w ASO taki jak by mi oni założyli, i taki sam filtr był zamontowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jednak takie wpisy i pieczątki w książce się przydają. Z wymiany oleju i tak są o wiele tańsze niż przegląd. Jeśli zamierza się trzymać auto do "końca" to faktycznie szkoda kasy i lepiej ją przeznaczyć na coś innego. Ja osobiście płacę za wymianę oleju 199 zł i myślę że przy odsprzedaży nie będzie głupich gadek na temat przebiegu. Dodatkowo pstrykam czasem fotki licznika i zbieram faktury imienne po każdym tankowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stała się jasność. Ciekawe jak wyglądają o zmierzchu.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Może uda się cyknąć jakąś fotkę :)

 

piotto0, dobra robota :good:

 

Dzięki

 

piotto0, robiłeś już update'a firmware'a G1WHT?

 

Nie robiłem, a jest coś nowego - wartego zwrócenia uwagi ? Chyba muszę poczytać, bo w Sharanie G1WH-T mam już od paru miesięcy i też nic się nie bawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotto0, ja przed wczoraj wgrałęm nowy firmware. Jakość nagrań zdecydowanie na plus - szczególnie dźwięk.

Tu masz linka: https://wr24support.freshdesk.com/suppo ... a-firmware

 

Dzięki wielkie :)

rozumiem, że z gwarancja itd nie ma problemu jak wgram to oprogramowanie ( oficjalne ) dla g1wh-t?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że miesiąc temu urodziła mi się córa, uznałem, że trzeba pomyśleć o jej wygodzie - aby jej słońce za mocno w oczy nie raziło. Dlatego przyszedł czas na przyciemnienie bocznych szyb. Tylna szyba zostanie przyciemniona za 3 tygodnie. Folia to 3M FX 5

 

psyGfm6.jpg?1

JmikDE4.jpg?1

 

Spec, który folię "instalował" mówił, że jest bardzo dobrej klasy (folię kupowałem ja sam) i bardzo przyjemnie się ją formuje i klei.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.