Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie tam polowa, lepiej. ;) to je avant, a nie limuzyna. :D

Nie no wiadomo, ze cos kosztem czegos, ale co poradzisz, lubie jak wlasne auto wyglada choc troche tak jak bym chcial i do tego malutkimi kroczkami chcialbym zmierzac. ;) a kilometrow jakos nie trzaskam nie wiadomo ile, wiec do przezycia. :song:

male_266e4ba144f258d764329cfd146.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG,

 

Opony na Ułęzu :)

Umiejętności rosną czasy coraz lepsze ale do doskonałości dużo brakuję . ( szkoda że nie udało się jeszcze dokończyć żadnego track day a ze względu na auto )

Wychodzą usterki choroby wieku dziecięcego . Największy problem mam z odkręcającymi się szpilkami połączenie turbiny z kolektorem.

( aktualnie elementy zostały zaspawane :mrgreen: )

Ostatni deszczowy Poznań poza ww problemem miałem problem z hamulcami uszkodzony abs w efekcie blokowało mi same tylne koła ! Ogólnie jazda z tą usterką to proszenie się o wypadek ale udało się uniknąć ( już naprawione )

Czekam na finalne strojenie wpadło nowe sprzęgło także koniec żartów po cichu licze na 440/550 . Aktualnie jest 403Hp i 493Nm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jezdziłem nigdy niczym wcześniej .

Miałem w planach przelatać końcówkę poprzedniego sezonu seryjnym autem ale się nie udało . Szkoda mi było w okresie zimowym czasu i przeprowadzone zostały mody od podstaw .

Pierwszy raz pojechałem na Ułęż 12 marca 2016r to był mój debiut w tego rodzaju zabawach .

Aktualnie auto jest gotowe na ten sezon ( o ile nie będzie się psuło ) na przyszły już mam kilka pomysłów ale póki co chcę jak najwięcej jeżdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbieniek, to normalne w stylu OEM+ :).

 

Styl? :D

OEM plus? :D

 

To chyba po słowacku :P;)

 

Kolo jest z bmw, wiec i takie dekielki. :song:

 

Mhm. Ale przecież założyłbyś dekielki z Audi i 100,02 % osób postronnych nie wiedziałoby od czego ta felga. :o

No, ale skoro taki styl, to ważne że auto zadbane ! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty butami ale ja dołączam do reszty i dla mnie trąca to trochę, bez urazy- wsią .Już lepiej wyglądały by kapsle no name jak kapsle z bmw na audi.Kojarzy mi się to z tymi fotkami gdzie na malucha zakładali grille z bmki albo gwiazdy z merców na przód ..trochę komedia :dontknow:

Żeby ot nie robić to spłukałem samochód na bezdotyku ale po przejażdżce po deszczu wygląda tak samo jak nie gorzej niż przed myciem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

637979 Już lepiej wyglądały by kapsle no name jak kapsle z bmw na audi.

 

no widzisz a ja mam odmienne zdanie, bo te wszystkie no name wyglądają paskudnie i wieją taniochą, już nie mówiąc o ich wykonaniu. Osobiście wolę jakiekolwiek, ale oryginalne. Obecnie też czekam na kapsle z seata o ile takie zrobią do jakichś felg, bo obecnie te co mam z audii nie odpowiadają , żadnym z seata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.