Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

A mi szkoda tego Leona jako zimowozu, pod kocem by ładnie wygladal :mrgreen::kox:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żart oczywiście :mrgreen: ładna furka :good:

Żeby nie robić OT to zmieniłem dziś koła na zimowe :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, nowa Cupra nie wygląda źle, może się podobać, coś tam niby jedzie (ale pierwsze co bym zrobił to wydech + soft), irytujący dźwięk w trybie cupra, dcc na plus, sztywno, fajnie wybiera nierówności, 19" + tryb cupra dla mnie mega komfortowo (ale przemieszam się taczką na co dzień, więc inni nie muszą podzielać mojego zdania). Na minus materiały, głownie fotele, byłem strasznie zniesmaczony jakością tego białego wykończenia, skóra też jak nie skóra. Nie, nie... Mam podobne wrażenia jak Ben w Automaniaku po Golfie R, fajne, ale... takie nijakie ;)

 

A co do Leona 1m za 30k, cóż... są i za 15k... jak ktoś chce koniecznie mieć, można brać, jest tego na pęczki, a później można również płakać :lol: Dlatego w tej kwestii jestem zgodny z Patrykiem i myślę, że się dobrze rozumiemy ;) Zadbane FR/FR SuperCopa/Monza czyli ostatni rok produkcji, 2005, ok 25k, Cupra R z tego rocznika pod 30k. Widziałem na prawdę wiele, jeździłem wieloma, więc mogę coś na ten temat powiedzieć, bo klikając tylko i wyłączanie przed monitorem to sobie można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

One Love, pięknie! Rasowy konserwatysta który zabezpieczył swoje auto wychwalanym niegdyś pod niebiosa woskiem. Szkoda ,że zapomnieliście o dobrym, kultowym #16.

Jak spisuje się ten fast glass?

 

Mickul, czy jest sens bezpośrednio po aplikacji Fusso nakładać BSD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.