Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Też coś podziałałem:

 

Wnętrze:

Odkurzone, plastiki umyte Red Devilem 1:10, na to PB NL, "dolne" plastiki CarPro Perl 1:2. Szyby AG CGP.

 

I z zewnątrz:

Prewash, smoły metaliczne itd, i na koniec Soft99 Fusso.

 

Założyłem wreszcie letnie koła ( na felgach Gyeon Rim ), na oponach CarPro Perl.

 

I parę fotek efektu końcowego(tylko z zewnątrz):

 

0kjYezr.jpg?1

FyTcvfd.jpg?1

WF6KRgk.jpg?1

8tRbTQk.jpg?1

UvoxfD8.jpg?1

d14vHUL.jpg?1

 

W najbliższym czasie coś się będzie jeszcze działo ;)

 

S6zAnZi.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotto0, zaciski czym malowałeś? Jakimś dedykowanym do tego zestawem, widzę podkład :o

 

Zaciski malowałem Motipem do zacisków. ( 2 lata temu pierwszy raz malowałem, jeden sezon w stanie bdb wytrzymały a dwa sezony w stanie jako tako. Ten drugi to już miejscami farba odchodziła - kolor dalej bdb. Farba jak dla mnie jest bardzo fajna, tylko słabo kryje i trzeba kilka warstw na spokojnie. Minusem pewnie był fakt, że na początku zacisków nie piaskowałem tylko dokładnie oczyściłem i malowałem na samochodzie i na drugi dzień auto musiało być gotowe do jazdy.

 

Teraz jako, że przednie tarcze już kaput, to od razu kupiłem większe zaciski i jarzma + tarcza 313mm będzie.(obecna 300mm) To mogę na spokojnie zaciski sobie oczyścić ( nie na aucie jest dużo wygodniej .. ) i zrobiłem mały "test" a mianowicie tym razem przed farbą jeszcze dałem podkład epoksydowy. I na to farba za jakiś czas zobaczę jak z wytrzymałością tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
krd a powiedz mi czy to jest zwykly zielony czy ten toxic ?

 

Zielony 2166

 

krd, jak wrażenia po szamponie? :D

 

Dokładny klon produktu będącego na rynku już od dłuższego czasu... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Cholerny srebrny ;) . Nie wiem czy cos widac na tych zdjęciach. Ale jestem mega zadowolony. Lare EPL42. Pady NAD DA i pasty sonaxa. W sakrze to tylko poprawki po zeszłorocznej korekcie Megsem101 i padamy z MF ale bylo co poprawiać :)

 

Zrobiłem doły drzwi pod listwami

 

2016_04_23_21_24_17.jpg

2016_04_23_21_27_39.jpg

2016_04_23_22_25_37.jpg

2016_04_23_22_25_48.jpg

2016_04_23_22_25_51.jpg

2016_04_23_22_25_57.jpg

2016_04_23_22_26_07.jpg

2016_04_23_22_26_18.jpg

2016_04_23_22_26_25.jpg

2016_04_23_22_26_28.jpg

2016_04_23_22_26_59.jpg

2016_04_23_22_27_03.jpg

2016_04_23_22_27_06.jpg

 

najwyższy czas zainwestować w porządny aparat foto ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend,walczyłem z rdza na bębnach ,włosy murzyna,papierki,malowanie.Przy okazji ropownicą + nitro wymyłem pył ze szczek i inny syf .W 80 % odszczurzyłem felgi od wewnątrz.Wszytko pięknie ładnie szło do momentu odkręcenia przedniego koła...,pozdrowienia dla pana wulkanizatora i jego klucza pneumatycznego :wallbash::zly::zly: .Krzywo dokręcił nakrętkę i pękła szpilka.Auto u mechanika człowiek zły :zly: a miało być tak pięknie hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

636749 ,pozdrowienia dla pana wulkanizatora i jego klucza pneumatycznego :wallbash::zly: :zly: .Krzywo dokręcił nakrętkę i pękła szpilka.Auto u mechanika człowiek zły :zly: a miało być tak pięknie hehehe

 

łączę sie w bólu. wczoraj ogarniałem felgi (zdjąłem z auta żeby wymyć od środka) patrze na hamulce a one jakieś takie nietypowo brudne. Rok temu były zmieniane tarcze i klocki ale chłopaki w serwisie się nie pokusili o wymianę sprężynek i przesmarowanie. śruby zapieczone, sprężynki przyklejone rdzą do zacisku, klocki przyklejone do tarczy. Zamiast woskować felgi to robiłem reanimację hamulców :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.