Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem lato i w końcu umyłem. Powoli mijają dwa lata razem a ja nadal go kocham, ciężko będzie się rozstać

 

Byłem tydzień temu u Pani Renaty. Można powiedzieć .ze jestem na bieżąco. Mega :)

Przy okazji pooglądam co poprzycjodzilo :)

 

Ja swoją zrobiłem juz 6 tkm w 2 miesiące a ledwo raz byłem w dłuższej trasie.

Świetna jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vertix, subwoofer jakiś dedykowany "leonowy"? Nie wiem czy coś takiego tam było w Leonach. Bo ja w golfie myślałem nad tym subem z pakietu DynAudio ;)

żeby ten dedykowany podłączyć musiałbym mieć radio z tym większym ekranem.

podłączyłem jakiegoś małego aktywnego blaupunkta który sobie smiga na prawie minimalnej mocy. wydałem chyba z 350zl i jestem jak najabrdziej zadowolony.

IMG_4851.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mod=Pajko]Kolejny raz proszę o nie cytowanie zdjęć ![/mod]

 

taa :kox: ?? wycieranie było i coś nakładane na lakier ?

Z daleka wygląda ładnie ale jak się podejdzie to na dołach drzwi zostało masę syfu - może w weekend uda się umyć zgodnie ze sztuką.

Przy poprzednim myciu przetarty ADBL QD1, teraz nic nie ruszyłem ze względu na ilość brudu jaka została na dołach drzwi, jako suszenie przejazd POW od węzła Puławska do Al.Krakowskiej i z powrotem ;)

 

Wysłane z SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vertix, :good:

 

U mnie dedykowany sub + wiązka + wzmacniacz + kodowanie :kox:

Też bym tak chciał, u mnie dedykowany sub wylądowałby w miejscu koła zapasowego, ale nie miałem jak tego podłączyć, a sama jakość suba oryginalnego jest na tyle słaba że nie miałem zamiaru inwestować specjalnie we wzmacniacz.

Może kiedyś jak będzie nadmiar kasy, to zrobie wszystkie głośniki, wzmacniacz, wyciszenie drzwi.

Narazie mi wystarcza chociaż denerwują mnie momentami trzeszczące tapicerki drzwi od basu.

 

felgi 18stki :D

 

Te 18stki to nie przypadkiem Momo Revenge? Widziałem w Wawie jakiś czas temu białego FR na tych felgach, robił robotę ;)

 

Tomason TN9 :)

IMG_0123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podejście do seja z rotacją na menzernie 2500 i kochu antyholo.3 godziny roboty i ogarnięte 3 elementy w tym keden jeszcze czeka na finish.

Wcześniej mycie,glinka apc cleanery do gumy i inne cuda.Foty jak skończe .Jutro walka od rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane po 35 sekundach:
Pierwsza wizyta w serwisie (planowana). Wymiana oleju i filtra po dotarciu :) 4500 km.

 

nic nie gadali, że "łooo Panie co tak wcześnie ?" :D

 

Wręcz przeciwnie :) stwierdzili, że bardzo dobrze bo taka wymiana jest zalecana (ale nie obowiązkowa) przez producenta. W książce serwisowej jest osobny dział "Dodatkowe wymiany oleju".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

635037 Pierwsza wizyta w serwisie (planowana). Wymiana oleju i filtra po dotarciu :) 4500 km.

 

:o to mi Panie namieszałeś. Ja mam teraz 2500, a myślałem o zmianie przy ~8000 :o

Po 2000 km dolałem Archoila 9100 ;)

 

Ja wymieniłem pierwszy olej po 2 k km.

Koszt znikomy bo ledwo sam olej i sam filtr.

A spokój psychiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się, to płukanka do układów zasilania paliwem. Wszelkie pompy wtryskowe, pompowtryski, CR itp. itd. 2 opcje stosowania. Zwykła dodanie w odpowiedniej proporcji do zbiornika paliwa, druga w ciężkich przypadkach zasilanie silnika bezpośrednio tą płukanką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już napisano - to jest Diesel Spulung, do czyszczenia wtryskow i całej instalacji zasilającej/wtryskowej. Do tej pory raz na jakiś czas dolewalem na bak paliwa. Tym razem przy okazji wymiany filtra paliwa zalalem nowy filtr tym, podłączyłem instalację paliwowa i uruchomiłem silnik. Oczywiście nie mozna tym zalewać starego filtra żeby nie wymylo syfu z filtra i poszło ma wtryski - tylko na nowy filtr.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jakieś tam fotki ;) - 50/50 nie ma bo i czasu nie było.Kolor mu nie wrócił bo pod klarem zblakła baza :shock: ale większość niedociągnięć udało się usunąć :acute:

Mycie z pianą aktywną i apc,prewash tixotrop,red devil 1:8,iron off,SG tire cleaner,2 wiadra z wełniakiem car pro i slee&bubbly,glina valet pro yellow ,mycie,fluffy itd. :D

Menzerna 2500 i koch anti cholo na rotacji i średnim padzie ABW + miękkim czarnym :ad: (zakochałem się w tej drugiej paście za łatwość pracy.Teraz zabezpieczone będzie blackfire crystal seal ale to w tygodniu. Taśma tak wisi bo już częściowo poodklejana :mrgreen:

Myślę że jak na pierwsze dotknięcie rotacji i to wynalazku marki meec :? (pożyczona) wyszło całkiem i nie napierniczyłem holosów jak Józek w szopie ;)

2dEafmN.jpg

sT9hdI4.jpg

K51cRCb.jpg

K4IYoMl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAtko bosko ale nie tą polerką i tymi padami bo padne a i holo nie będzie problemem- stabilizacji obrotów to nie ma a i wolnego startu to w ogóle .Musze kupić DA od lare lub krausa czy nawet bass polska i jakieś normalne pady .Strasznie ciężko się pracowało na menzernie na tej polerce....zasychało to w mig i wypracować się nie dawało , lakier zimny a tu takie jaja ale jakoś poszło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.