Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam w zeszłym tygodniu w końcu miałem chwilę na ogarnięcie accorda... Czujnik ABS wymieniony, komora silnika z grubsza umyta, lakier przeleciany cleanerem, resztki wymyte IPĄ i zmywaczem i autko robi za długoterminowy tester carchem hydrocoat :) trzeba zobaczyć ile to cudo jest w stanie samo wytrzymać :) narazie 1500km zrobiło, deszcze zaliczylo, proszek również a krople bardzo ładne robi :)

 

d5d13aa4bd5a1a2b74b4d1f1b1f7f607.jpga3efaa188d5396a11dac4a674a2cef31.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie swoje auto ale koleżanki a dokładniej dziewczyny mojego kuzyna . Wczoraj byliśmy jej Pandą w Dolinie Chochowskiej i widząc ten samochód powiedziałem jej że go ogarnę (mojej dziewczyny cinquecento 1.1 myłem ostatnio ale jest srebrny to nie bardzo widać efekt ;)

 

Od razu mówię że miało być to zwykłe mycie samochodu (właścicielka myślała że raz dwa umyje gąbką i przywiozę) praca wykonana w 100% za free i z powodu że mi się nudzi , więc nie wymagać och i ach :D

Ale właścicielka bardzo zadowolona

 

Panda 1.0 w gazie :D

 

Foty przed myciem typowo nie myte x czasu auto a wosku nie widziało hohohohoho

 

 

ZC8H57s.jpg?1

t1Lbgeh.jpg?1

lrncdcL.jpg?1

 

 

Na pierwszy ogień poszedł Prickbort i Tuga (miały co robić ) umyłem również koła

Następnie 2x pianowanie Shiny Garage Fruit Snow Foam 2015 z dodatkiem APC :D

Za drugim pianowaniem detale pędzlem przeleciałem

Standardowo na 2 wiaderka z szamponem Shiny Garage Sleek&Bubbly

Suszenie

 

(wiem wiem od a gdzie glinka , akurat nie posiadam w tym momencie glinki musze zamówić)

 

 

lZlRBy6.jpg?1

 

SO0KrLi.jpg?1

 

5BRDLfo.jpg?1

 

myju myju

luspGGq.jpg?1

 

 

 

Potem kungfuPanda wjechała do garażu w celu nawoskowania

 

Na lakier postanowiłem że wrzucę Soft99 Fusso (nie ubywa go z puszki nic a nic) akurat mam wersje dla ciemnych lakierów ale podejrzewam że to bardziej marketing jeśli chodzi o wybór dla jakiego danego typu lakieru .

Lakier odtłuszczony IPA i na to poleciał wosk ;)

Zderzaki i nie lakierowane elementy zostały posmarowane Koch Chemie Nano Magic Plast Care (ten produkt działa cuda)

Szybki umyte płynem przy pomocy płynu Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner

Na opony wrzuciłem POORBOY'S WORLD BOLD N BRIGHT TIRE

Środek odkurzony i wymyty APC w słabym stężeniu i na plastiki poleciał Poorboy's natural look

 

 

Tutaj pół na pół z Koch Chemie

 

7Ek9C73.jpg?1

 

No i tak prezentuje się Pandziocha po umyciu .

Odżyła co nie ?

Zapomniałem zrobić zdjęcia środka , a samochód już pojechał

 

EdhDV4j.jpg?1

sYoYSfa.jpg?1

cbseTQh.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gardor, koleżanka widzę na oleju ze smażalni jeździ ?

Mogłeś dotkąć Kochem MNPC jeszcze plastik z lampkami nad tylna tablicą. ;):good:

 

 

Oczywiście że plastik nad tylna tablicą smarowałem ale ten plastik tam taki dziwny jest i efektu nie ma fajnego (wygląda jak by był mega zniszczony słońcem)

 

Oleju ze smażalni chodzi o okopcony wydech? Jak tak to nie mam pojęcia dlaczego (pewnie olej pali) . To jest samochód na czyste LPG wspierane przy odpalaniu benzynką hah (powiem że demonem prędkości to on nie jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj :

-Dokładne mycie,

-ArtDeShine Hybrid na goły lakier (Piknie się go kładzie na mokro i super hydrofob z niego),

-ogarnięte nadkola

-zaaplikowane Dressingi

-szyby umyte (ale nadal nie czyste)

 

Dzisiaj rano, z racji że na aucie nie było ani grama kurzu po nocy, pokusiłem się o aplikacje NGPS'a (rozcieńczonego 1:1 z wodą)

 

Lakier po tych zabiegach wygląda jak milion dolarów.

 

DSCF1619_zpsfp601x39.jpg

DSCF1618_zpsy6bprdaz.jpg

DSCF1617_zpsb4gjt0mw.jpg

DSCF1614_zpscmmuhvqx.jpg

20160405_104826_zpsew6f3zac.jpg

 

Czekam na hejty za te felgi i tego pordzewiałego czerwonego K*%@#A za zderzakiem.

 

P.S

A w środku nadal syf z Lutego :kox:

Za Tydzień wsadzam Advany 17cali i ogarniam środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.