Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mycie i SG MD na resztki FK.

Dzisiaj Tuga i Roton, Fk na felgi. Brillance na opony.

Fotki póżno robione a 1szą z lampą zrobił (aparat).

https://goo.gl/photos/ZsA1tUrktAscAjae8

 

Tylko kur...cze nie wiem jak wstawić tu zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelpp, wchodzisz na str imgur.com klikasz na górze "Upload images" wybierasz zdjęcia,gdy już się załadują najeżdżasz myszką na nie i w prawym górnym rogu pojawią się ... i link najeżdżasz na ... i z oknienka "BBCode (Forums)" kopiujesz link i wklejasz go bezpośrednio na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj finisz :) Odkurzanie, mycie dywaników gumowych, mycie Akrą wnęk i zawiasów no i wymiana tylnego ramienia wycieraczki i siłowników klapy bagażnika. O ile z wymiany siłowników jestem zadowolony bo w końcu klapa "chodzi" tak jak powinna, o tyle wymiana ramienia wycieraczki nie dała wymiernej korzyści, zaczynam myśleć że ten typ tak po prostu ma że nie do końca dobrze zbiera nawet z nowym piórem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MsMajor, Pierwsza niepisana zasada forum to "bez zdjęć się nie liczy" :kox::kox::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jak nie miał też telefonu to mógł chociaż rękawicą zrobić :D

 

A moja polerka zrobiła dzisiaj dobry uczynek za blokiem:

eLY7WFR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dawno tu nie zaglądałem :mrgreen:

 

Zdjęcia z mycia mojej nowej zabawki. Pierwsze porządzne mycie po odebraniu z salonu - po 3 miesiącach :oops:

 

hcIICt.jpg

cDYd0E.jpg

DiF9JJ.jpg

rX5FRw.jpg

 

Prawie koniec roboty, na jutro zostało woskowanie wszystkich 4 drzwi, oraz zrobienie felg i kół. :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, powiedz mi jak się sprawuje ta myjka? Opinie na stronach hmm, takie sobie kusi ceną bo jest bardzo tania. ;)

 

Powiem Ci, że jak dla mnie to myjka jest wystarczająca - da się żyć. Na amatorskie potrzeby wystarcza. Z pianownicą PA również współpracuje ok. Wziąłem ją za punkty z BP jakieś 5-6 lat temu i od tamtej pory działa bez zarzutów. Dokupiłem tylko 5m przedłużkę węża, bo oryginalny dużo za krótki i wk...wia ;)

 

Aby nie było, ze off topic: :acute: dokończyłem dziś rano woskować auto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompleksowe mycie autka mojej laski pogoda dopisała. Pianowanie, mycie na dwa wiadra, glinka, deronizery, później cleaner Pro Polish 2 na to Nattys Red, szyby przeleciane AGP bez nw, na plastiki nałożony Yellow Bumper Gel. Lakier jak na 16latka nie jest styrany może dla tego, że nie było jeżdżone na automatyczne myjnie

IMG_20160402_184231.jpg

IMG_20160402_184245.jpg

IMG_20160402_183317.jpg

[IMG_20160402_183625.jpg

IMG_20160402_184256.jpg

IMG_20160402_184309.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.