Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz w życiu wyglinkowałem samochód. Po pierwsze to jeszcze raz serdecznie dziękuję @Zegarkowi za wyczerpującą pomoc w temacie, zestaw glinka + lubrykant Gyeona okazał się wyśmienity i całkiem ładnie pachnący przy pracy.

Po drugie ... :shock::shock::shock::shock: tak gładkiego lakieru to chyba nigdy nie dotykałem jeszcze :kox:

Oczywiście nie obyło się bez delikatnego bubu, w końcu to pierwszy raz, ale na szczęście w prawie niewidocznym miejscu i na 99% zejdzie po użyciu cleanera, ale tak to po prostu lala, lakier jest czyściutki :-]

Potem umyłem jeszcze raz i miałem woskować, ale niestety nadciągnęły czarne chmury więc ... prędziutko do garażu, gdzie ten Sonax?! Gdzie on jest?!!! O tu! Psik, psik i po strachu :kox: Nawoskuje się kiedy indziej :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luke, Widzę, że klasycznie Rudnickiego :mrgreen: Spróbuj tej nowej na Maczka, ciśnienie moim zdaniem lepsze na Rudnickiego. Proszku w proszku też dużo więcej, samochód prawie biały się robi. :good:

Ciekawe tylko czy tak będzie zawsze , czy tylko na otwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.