Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna Clióweczka :) Podobają mi się Sporty w tym kolorze :)

Rouge de Feu ?

Dzięki, kolor to Flame Red b76 ale to chyba to samo co Rouge de Feu :)

Biorąc Sporta, szczególnie poliftowego czyli ph2/ph3 weźcie pod uwagę że dużo części jest dostępnych tylko w ASO lub przez firmy robiące zamienniki ale mające siedzibę w UK - np. k-tec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo dotyczy Clio III RS, wszystkie z nich miały mniejsze lub większe przygody ;).

Znajomy miał jakiś czas temu do sprzedania - kupił nową w polskim salonie, wymiana oleju co 10 tyś km, bez jakiejkolwiek przygody wypadkowej - ogólnie bardzo zadbany egzemplarz. Nie pamiętam już ile za nią chciał, ale sprzedawał ją przez rok. Aż przyjechał młody dżentelmen z WWL, obejrzał i kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był podobny objaw, tzn pompki nie było słychać. Wszystko rozebrałem, suszarka w dłoń i odmrażałem przez kilkanaście minut. Pompkę było słychać, ale płyn nie leciał. I znów odmrażałem przez kilkanaście minut aż puściło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja też ostatnio walczyłem z płynem/zbiornikiem. Miałem resztkę letniego, zimy nie było...aaa, zdążę wypsikać. Przyszedł mróz i zlapało.

Farelek pod auto, dmuchanie nagrzewnicą (suszarką) i coś tam puściło. Zdjąłem wężyk ze spryskiwacza i wypsikałem do butelki. resztki lodu zalałem ciepłą wodą. odczekałem i wypsikałem do końca. A moglem to samo zrobić wcześniej bez walki z grzejniczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie zamarzł płyn (zimowy z resztą) więc pompka też raczej nie. Co więcej myślę, że podczas jazdy by sie rozmroziła. Zbiornik jest dość zabudowany, bo od strony wlotów zderzaka jest jakaś tam część przed nim, nadkole i osłona pod silnikiem więc ma raczej ciepło podczas pracy silnika. Auto garażowane więc gdyby zamarzła to by chyba też odmarzła :P

Z resztą przestała działać jak było jeszcze powyżej 0 stopni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPY szkoda :lol: Roztopiony letni Sonax wypryskałem do butelki (500ml było) Resztki lodu zalałem gorącą wodą i to już poszło do wylania.

Zimowego mam Sonaxa i Adixola po 4l więc bez sensu było marnować IPĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już spadł śnieg :kox:

 

image.jpg

 

Wiec musiałem zastąpić to :cry:

 

image.jpg

 

Tym :mrgreen: Mercedes nie przewiduje specjalnych gumiaków do AMGów i niestety musza być takie zwykle filce :acute: No ale co zrobic, przednie chociaż maja gwiazdy :kox: Tylne nic :lol:

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

A jako że spadł pierwszy śnieg to postanowiłem sie wybrać na ośnieżony plac i cóż 8-) Nigdy więcej FWD :-]

capture screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem wczoraj amory z tyłu własnoręcznie ze szwagrem oraz okleiłem detale z drewnoplastiku: https://onedrive.live.com/?authkey=%21A ... DB3FD15A75

 

mory pasowały idealnie, a miałem obawy. Okleina wyszła też niczego sobie :) no zadowolony jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.