Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Justyna, na szczęście takie ujęcie tylko - na wprost patrząc jest ok :)

bienek, wzór audi R8, tylko wymagają wypolerowania (poprzednik porysował w wielu miejscach),

ale dzięki :)

 

Crockett84, jaka różnica in + między ceramiką, a zwykłymi bo nie orientuję się?

(tarcze zwykłe do tego masz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crockett84, jaka różnica in + między ceramiką, a zwykłymi bo nie orientuję się?

(tarcze zwykłe do tego masz?)

 

Lepsze hamowanie, cichsze i nie pylą. Wada to szybsze zużywanie się tarcz, chociaż tu niby Jurid chwali się, że tak nie jest... Wyjdzie w praniu ;) Tarcze zostają seryjne, bo dopiero 40 tyś przelotu.

 

Crockett84, daj znać jak wrażenia, też muszę zmienić klocki bo białe felgi

 

Pod koniec miesiąca będę wymieniał, obecne jeszcze trochę pożyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zainstalowałem w końcu ,przez wielu polecanych tutaj , tungsramy 120%. Świeca lepiej niż poprzednie "zwykle" osramy.

Radzę uważać :) Ostatnio zarobiłem 2 stówki mandatu ponieważ obydwie mi jednocześnie padły i to po czasie 2 miesięcy... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zainstalowałem w końcu ,przez wielu polecanych tutaj , tungsramy 120%. Świeca lepiej niż poprzednie "zwykle" osramy.

Radzę uważać :) Ostatnio zarobiłem 2 stówki mandatu ponieważ obydwie mi jednocześnie padły i to po czasie 2 miesięcy... :x

 

Dlatego warto wozić w schowku nawet najtańsze na podmianę w razie "w".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fitte, 1,5 roku jeździłem na nich i nic - zmieniłem bo chciałem spróbować nowych philipsów xtreme +130% (same się nie przepaliły :o )

 

W temacie, nie dzisiaj ale wczoraj w końcu doszła poduszka, więc od razu montaż nowej kiery:

Z braku czasu bałagan w środku :roll:

20151211_115352_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggot, Osobiście uważam, że wzór tej kierownicy do tego wnętrza wygląda kiepsko, ale oczywiście to Tobie ma się podobać a nie mi. Lecz myślę, że ładna oryginalna trójramienna kierownica VW dała by lepszy efekt.

 

Jak dla mnie za gruba jest ta kiera.

Może takie coś :D

 

 

spr133301806194264.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.