Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w robocie samych hanysów jak rano coś masz uwalone w aucie to możesz liczyć tylko na siebie, reszta ma wywalone po całości żeby pomóc ,tak że tu nie jest tak super kolorowo a najbardziej pomocni ludzie to tzw ściana wschodnia przynajmniej ja mam takie doświadczenia-każdy jest człowiekiem nie ważne jakie ma blachy na aucie, na swoich też się czasem można przejechać i to bardzo

 

Teraz zaczynam rozumieć dlaczego jest tak mało spotkań -no chyba że o czymś nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz zaczynam rozumieć dlaczego jest tak mało spotkań -no chyba że o czymś nie wiem

Spotkania sa zalezne od checi ludzi. Jeszcze około 2 lata temu byly regularnie co tydzien. Teraz każdemu juz minęła zajawka - myjemy sobie spokojnie i bez nerwow w sprawdzonych miejscówkach. Ja zapraszam do Będzina - każdego bez wyjątku - szczegóły w naszym poscie regionalnym viewforum.php?f=210 :)

 

pozdro all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wysmiewana ? zartujesz sobie. Nigdy sie u nas nie spotkalem z wysmiewaniem slazakow. Ludzie maja inne problemy niz ten. Pracuje od 10 lat "u was" i Sosnowiec jest obiektem kpin i drwin - DZIEN W DZIEN - DZIEN W DZIEN. Masakra jakas. Jakby ci ludzie nie mieli nic innego do roboty przez caly dzien. Oczywiscie jak nie ma przy nich "gorola" to zra sie miedzy soba. Takze ja osobiscie mam na to srogo wywalone - ale zdumiewa mnie ilosc jadu i zolci "po tamtej stronie", Kiedy "nasi" nigdy nie zaczynaja tego tematu "od was" plynie zawsze zolc - ZAWSZE jest okazja zeby skomentowac Sosnowiec. Czasem jet to tak zenujace ze zbiera mnie na wymioty. Trzeba miec do tego srogi dystans.

Ale widocznie to ja tylko mam tego pecha i trafilem w takie srodowisko "toksyczne" - wiec to tylko i wylacznie moja subiektywna opinia.

Wiem to off topic ale masz rację Domel. Mam żony i swoją rodzinę u Was i u Was, ale docinki uszczypliwe bądź humorystyczne (to zależy głównie od inteligencji mówcy) lecą w 99% ze strony "ślązaków". Jeszcze raz sorki sa off top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wysmiewana ? zartujesz sobie. Nigdy sie u nas nie spotkalem z wysmiewaniem slazakow. Ludzie maja inne problemy niz ten. Pracuje od 10 lat "u was" i Sosnowiec jest obiektem kpin i drwin - DZIEN W DZIEN - DZIEN W DZIEN.

Widzisz - Ty wyemigrowałeś do nas, a ja do Was. I z własnego doświadczenia mówię o tym co się dzieje, ale broń boże nie traktuję tego nigdy poważnie tylko śmieję się razem z nimi, nawet dzień w dzień.

 

Ślązaków nie bronię, bo sam wyśmiewam Sosnowiec kiedy tylko mogę. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaczynam rozumieć dlaczego jest tak mało spotkań -no chyba że o czymś nie wiem

 

Zależy tylko od ludzi, na forum jednej z marek samochodowych robimy co miesiąc spoty i o dziwo grupa "śląska" jest najliczniejsza (nawet Warszawa nie jest tak zorganizowana). Co więcej ludzie z dwóch stron Brynicy, którzy na forum publikują memy dotyczące drugiej strony rzeki :kox: , przy spotkaniach na żywo umieją się bez problemów dogadać między sobą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wzór felg tez pogarsza sytuacje... Akurat wzór fabryczny, nawet w takim samym rozmiarze wyglądałby lepiej. Ja mam tak samo, 14 cali niefabryczne alu i wygląda to słabo, a już na fabrycznych 14 Citigo nie wygląda źle. Chociaż na zimę widziałbym fabryczne 15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cendra, zgodzę się w 100% . Jednak auto kupiłem już na tych 16" . Na przyszły sezon jak pisałem wyżej pomyślę nad 18" albo właśnie OEM'owe 16" , a że zimówki tym sezonem kończą żywot u Mnie to pewnie wjedzie coś więcej niż 16 "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

W Focusie wyważyłem oponki zimowe - jutro podmianka. Autko wymyte czeka na śnieg i deszcz zaś... blehhh

 

 

Dziś bylem punciak day.

Naprawiłem epickie wspomaganie - częsta bolączka w tych modelach. 3 godziny roboty - lutowania i wygląda ok.

 

2015_11_21_11_48_28.jpg

2015_11_21_12_55_13.jpg

2015_11_21_12_55_17.jpg

2015_11_21_12_52_27.jpg

2015_11_21_12_52_39.jpg

 

Lakier ma lepszy chodź stary i wyblakły niz ten punciak

Po nowym roku czeka mnie gruntowana korekta tej 18 letniej corsy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mickul, dobrze brzmi, muszę posłuchać na żywo :good:

Będzie jeszcze niejedna okazja ;) Muszę wstawić tłumik środkowy, bo niestety na jednym nie da się jeździć i auto przymusowo będzie stało w garażu. Chociaż może to i dobrze, bo w piątek praktycznie całe mi zalało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio porobiłem sobie przed zimą. W październiku położyłem dwie warstwy Colli 476 w odstępie 24 godzin. Teraz umyłem, zastosowałem miksturę z QD ( Finale, BSD i SG Beads Spray Wax ), odebrałem felgi po regeneracji, założone zimowe opony, położone na nich Shiny Garage B2B TTD.

Tak to teraz wygląda.

 

2599009bb4bc6549med.jpg

 

0a4bb322f9d2fefcmed.jpg

 

f371af2275b2f043med.jpg

 

666f24cee5fca830med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.