Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat na jasne wnętrze poluje :)

 

Ogółem był totalny golas, teraz jest prawie pełny wypas łącznie z tempomatem a brakuje grzanych lusterek u foteli w prądzie ale pod wszystko juz jest położona wiazka :) tylko silnik jakiś większy by się przydał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem własnie wersje z elektrycznymi fotelami, grzana lustra, tempomat skory zajebiste autko. Ale u mnie wnetrze po 300 tys. wygladalo srednio szczegolnie fotele. A przebieg orginalny bo tylko 1 wlasciciel. Vtec faja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga połówka pochodzi z Augustowa :) a mieszkamy we Wrocławiu wiec średnio 2-3 razy do roku jeździmy sobie przez całą Polskę :) i chyba nie zmienię babci na nic innego, mimo 18 lat na karku i takiego przelotu to po tych 650km wysiadam i pytam gdzie jechać dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid_Bojarski, czyli wychodzi na to, że musieliśmy się minąć, bo na kilka dni z dziewczyną tam zakotwiczyłem w sierpniu. Po prawej stronie po przejechaniu mostku takie coś, jedyne co na bookingu.com miało ofertę :mrgreen:

 

IMG_3657.jpg

 

A w temacie, jako że Babcia lata Aygo z samego rana na miasto, są przymrozki to spakowałem koła :

 

IMG_4338.jpg

 

IMG_4339.jpg

 

Przepłukałem i fura gotowa do zimy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

IMG_4341.jpg

 

IMG_4342.jpg

 

IMG_4343.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odebrałem koła po czyszczeniu. Niby gotowe do założenia ale pogoda nie zachęca a opony i tak słabe więc czeka mnie wymiana w środku sezonu zimowego pewnie :/

 

Koła luzem w środku bez worków lub innej ochrony? - szkoda ubrudzić tapicerkę od dresingu etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie żarówki jakie miałeś? Jak wrażenia z ledów? Bo ze zdjęć wydaje mi się że dają mniej światła.

 

Żarówki to WURTH 55W.

Myślę że to kwestia ustawień aparatu w komórce. Światła jest zdecydowanie więcej.

Jeszcze nie testowałem w trasie, ale jestem w trakcie kręcenia filmiku porównującego poza terenem zabudowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.