Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

i co lepiej się JTD jeździ ? dobre silniki :good:

 

rodzice chyba też mieli T25 w benzynie a teraz T27 diesel ? rodzinna zmiana na kopciucha :kox: ?

 

Dokładnie, ja ze Stilo na Stilo (w międzyczasie przez chwilę miałem Citroena ZX zwanego "francuskim polonezem") a staruszki zmienili T25 na T27 w klekocie ale ostatni wypust bez DPFu więc są bardzo zadowoleni.

 

Co do wrażeń z jazdy JTDkiem to bardzo pozytywne, nie jest to co prawda auto o wysokiej kultury pracy ale jest bardzo dynamiczne, pancerne i przede wszystkim naprawdę oszczędne. Poza JTDkiem na pewno nie widzę dla siebie innego diesla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co lepiej się JTD jeździ ? dobre silniki :good:

 

rodzice chyba też mieli T25 w benzynie a teraz T27 diesel ? rodzinna zmiana na kopciucha :kox: ?

 

Dokładnie, ja ze Stilo na Stilo (w międzyczasie przez chwilę miałem Citroena ZX zwanego "francuskim polonezem") a staruszki zmienili T25 na T27 w klekocie ale ostatni wypust bez DPFu więc są bardzo zadowoleni.

 

Co do wrażeń z jazdy JTDkiem to bardzo pozytywne, nie jest to co prawda auto o wysokiej kultury pracy ale jest bardzo dynamiczne, pancerne i przede wszystkim naprawdę oszczędne. Poza JTDkiem na pewno nie widzę dla siebie innego diesla :)

 

bardzo fajnie, niech jeżdżą samochody bezawaryjnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna pogoda wiec zabralem eske na mycie ;) Mycie, prickbort, cleaner sonusa i nattys red. Mam pytanko, po woskowaniu wygrzalem lakier, wstawilem samochod do garazu. Pewnie przez noc troche sie wypoci i jutro chcialbym przepolerowac jeszcze raz, ale pewnie na samochodzie bedzie warstwa kurzu. Najpierw go umyc (przeplukac?) wysuszyc i dopiero przepolerowac? Bo nie bardzo rozumiem :-P

 

otngy8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NW z Autolandu jest całkiem dobra jeśli chodzi o skuteczność i daje fajny poślizg dla wycieraczek, co do trwałości to zawsze i tak raz na 1-2 miesiące nakładam nową więc do końca nie testowałem. Był to kiedyś mój pierwszy preparat typu NW i wg mnie jest równie dobra jak RainX :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NW z autolandu miesiac czasu trzyma? mi zdecydowanie dłużej.. nakładam ją co jakieś 3 miesiące zawsze po dwie warstwy na przygotowana umytą i odtłuszczona szybe. Według mnie nie ma co przepłacać akurat na NW bo ta od Autolandu spełnia swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak ta NW z Autolandu to 15 zł, przejechałem wszystkie szyby w aucie a zużycie znikome, jeżeli faktycznie spełnia swe zadanie to warto maznąć ją od czasu do czasu, ale nie mam porównania do Raina X.

 

PS. Też wam się mazała ta NW jak dłużej posiedziała na szybce? Czy tak powinno być a potem to docierać? Jak od razu po aplikacji się ściera to dość ładnie się poleruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu robie bo jak u mnie leżała choćby minute to nie dalo rady jej spolerowac....

 

U mnie miał być dzisiaj coroczny serwis oleju, świec i innych pierdół ale kurier nie dotarł na czas więc jutro od rana się zabieram za to...

 

Za to chciałem zrobić porządek z małym nalotem rdzy na drzwiach pasażera który z zewnątrz wyglądał bezpiecznie... Po zdjęciu lusterka się załamalem i w środę musze to jakoś uratować bo raczej drzwi w kolorze nie znajdę a szkoda mi malować kolejny element...

 

149c2f1098eeba21dc843bd0f821b6e6.jpg

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu po spryskaniu rozprowadzam fibra i doslownie po tym przecieram druga strona az zniknie calkiem mgielka, rain-x tez nie mialem ale po przeczytaniu postow o nim, i doswiadczeniach moich zwiazanych z NW Autolandu stwierdzilem ze nie ma sensu zmieniac, skoro zużycie jest znikome tak jak wyżej napisano, a trzyma jak glupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.