Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Geno, wrzucaj, niech cebula ma o czym gadać. Co niektórzy maja tak nudne życie, ze dzięki ludzia takim jak ty ich egzystencja ma w ogóle jakikolwiek sens.

 

Teraz to nie wiem czy troll taki, czy po prostu masz typowe podejście do życia w postaci "wyżej sra niż dupe ma". 8-)

 

A kończąc dyskusję, bo i tak się sporawy OFFTOP ( może wydzielić? ) zrobił, to jedyne czego niektórym osobom moge zazdrościć to tego, że w miarę mają zabezpieczoną i nie muszą się martwić o przyszłość, tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od transformacji ustrojowej minęło już ćwierć wieku. Nie wszyscy zmarnowali ten czas na bezstresowe chodzenie do pracy za 3 - 5 tysi miesięcznie, wybieranie 26 dni wolnych w roku i jeżdżeniu do Chorwacji na wakacje.

 

 

Sporo osób....

 

.... od tej transformacji straciło wszystko na rzecz dzikiej inflacji, tak jak moi rodzice. Dziwne, że im się jeszcze chce orać po tej traumie. A nie zaczynali źle przecież ---> Obydwoje w prywatnych własnych firmach. Nic z tego nie zostało.

Ten czas zmarnowali na wychodzenie z długów.

 

Ani się nie żalę ani nie patrzę z zawiścią, nie o to chodzi...

 

Również nie rozumiem tych, co to ze zdziwieniem patrzą, że noszę 4 klocki na ręce, szybko kalkulują że to ich dwie miesięcznice. I się dziwią.

A mam takich w swojej rodzinie nawet, całe szczęście tej dalszej...

Cóż, niech mnie budda pobłogosławi że od 10 lat widzę to z zagranicy.

Porysowane samochody, donosy, zawiść i zazdrość. I to na tym forum ktoś donosi na samochody którzy posiadają użytkownicy?? To jakiś żart??

 

Szkoda, że ta zazdrość nie kierunkuje się w stronę Rydzyka czy klechów :lol:

 

A na koniec, żeby było w temacie, przy moim samochodzie stał dzisiaj koszyk z przecenami w jednym sklepie. A w koszyczku AG 04B w litrowym opakowaniu przeceniony na równowartość 100PLN. No i przy moim samochodzie kupiłem dzisiaj super tnący kompołnd :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co u mojej ulubionej Jetty słychać? ;).

Sprzedana po sezonie zlotowym 2014 :/ niestety to był dupowóz, żeby ją dalej trzymać trzeba było jej robić blacharkę i lakier, a to prosta droga do długoletniego projektu, a takich kilka już mam ;) teraz śmigam... Passatem TDI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dementor, mam dziwne wrażenie, jakby to ciebie właśnie cos w tyłku zabolało. Powiedz mi, co takiego cię razi w moim stwierdzeniu? Jak wytłumaczysz zachowanie niektórych ludzi, którzy za to ze ktoś ma, potrafią nawet pociąć tępym nożem? Dla mnie to jest zawiść, zazdrość i totalny brak odpowiedzialność za własne życie. Każdy jest kowalem własnego losu, niektórzy klepią biedę, niektórzy maja miliony. Jasne, niektórzy maja lepszy start, niektórzy nawet z tym lepszym startem nie potrafią sobie poradzić. Ale dalej to jest KOGOŚ życie, nie jego własne, a i tak sie nim interesuje. Dlatego wychodzę z założenia, ze jest mu po prostu nudno, dlatego zagłada innym do kieszeni.

 

Inna sprawa jak ktoś zgrywa cwaniaka, bo ma wiecej. Ja nie mam nic, poza długami, wszystko co dobre jest mojej kobiety, ja mam wielkie szczęście ze ją mam, i to dla niej(a w przyszłości moze i dla nich) pracuje, niekiedy kładąc sie spać i wstając z wciąż narastającym problemem i stresem, ale wystarczy ze otworze oczy, spojrzę w prawo i wiem, ze warto.

 

 

Z mojej strony koniec offtopa, bo nigdy w życiu jeszcze Warna nie miałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj lecz wczoraj ale...

wpadły nowe kółka ala R8 w 18" / 8J z oponkami continental (tył 1cm do skręcenia jeszcze)

Auto brudne, felgi do polerowania i trzeba ustrzelić normalnym aparatem, ale mniej więcej pogląd jest:

20150814_091918_HDR.jpg

20150814_091938_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od transformacji ustrojowej minęło już ćwierć wieku. Nie wszyscy zmarnowali ten czas na bezstresowe chodzenie do pracy za 3 - 5 tysi miesięcznie, wybieranie 26 dni wolnych w roku i jeżdżeniu do Chorwacji na wakacje. Sporo osób wzięło się w tym czasie ostro do pracy, porozkręcało biznesy a teraz mają dzieci które mają inne moce zakupowe niż Wy.

Drodzy, w większości młodzi, Forumowicze, nie zacietrzewiajcie się na swoich rówieśników którzy jeżdżą furami o których Wy tylko marzycie. Nie oceniajcie ich i nie zgłębiajcie pochodzenia tych pieniędzy. Pogadajcie raczej przy niedzielnym śniadaniu z rodzicami, spytajcie ich co oni robili przez ostatnie ćwierć wieku i dlaczego Wy nie jeździcie teraz takimi autami.

 

napisałem elaborat w odpowiedzi na twój post...ale stwierdziłem że go usunę bo i tak nie dojdzie ten przekaz i życię Ci dalszego ślepego szczęścia i wiary że cały kraj to banda nierobów Kowalskich a właściciele firm to biedni ludzie co mają pod górę :o:wallbash:

 

Wracając do tematu to ja o 6 rano dzisiaj zaliczyłem bezdotyk z 2 wiaderkami ,suszenie i qd chemical guys pro detailer a na oponki megs hot shine tire gel i można jeździć :)

YL9iYyG.jpg

Yd4wMdQ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafel zmieniłem post bo nie ma sensu :)

A tak jeszcze odnośnie aut którzy kupili rodzice-nie tyczy się Gena bo go nie znam więc nie oceniam ale mam kilku znajomych którym rodzice kupili fury za kilkanaście tys a teraz się nimi spinają siedząc na du..e w domu bo d opracy 2 lewe ręce ale co to on nie ma za auto o Matko Bosko kochano :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam może nie dzisiaj ale miałem ogrom zabawy z autem nad jeziorem :D wymienilem cała wiazke w kabinie na taką z wersji najwyższej, usunąłem korbotronik z tyłu i wrzuciłem normalne szyby elektryczne, lampki w drzwiach, do tego zintegrowana wiązka oświetlenia nóg z fabryczna, dołożona instalacja do tempomatu, oraz dodane wiązki pod elektryczne fotele, spryskiwacze lamp i milion innych rzeczy :D do tego miejsca gdzie pojawił się jakoś nalot wyszlifowane i zabezpieczone ;) po tym zrobiona korekta lakieru i teraz zostało jeszcze tylko wyprać wnętrze jak wrócę do domu... Ogółem dobry tydzień roboty w garażu ale micha się cieszy :))

 

f4c683d165af1b5edccf949c6c247b0b.jpg33a0132c1f6e96f7c36980954ea84198.jpgf47088d3325c3d3ef0582db1927fdb9d.jpg9dde348b1ec17e7c584e3d3098629002.jpg56f498b0938691d25edfc2acad5104a7.jpg075bc2227750a5a9be63d9244d4a8c71.jpg11f5f0a72e55f6d0eba30839b63850cf.jpg8a881ef46cd7fd4da771dec9ccde889d.jpg13254017dbd3dd4f9caba74f61c10366.jpg3f14f813ca941e94efeddc5745b4cb83.jpg

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przy okazji pozdro dla Geniasa z którym się mijałem tydzień temu w weekend na trasie Waw-Nieporęt (no chyba że mamy drugie identyczne białe A45 na czarnym felunku i Bemowskiej rejestracji) ;)

 

Jest, nawet nr ma podobne :P

O! Taki.:

http://i1354.photobucket.com/albums/q68 ... qvkmkx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone płyny i olej - hamulcowy 3% wody... do wymiany. Wyprane wnętrze z podsufitką i bagażnikiem, skóry i kierownica wyczyszczone i zabezpieczone zestawem Colourlocka. Zamontowane rączki, jakieś inne pierdoły. Zamówione przednie całe zawieszenie Lemfordera, amor używany już przyszedł. I tak cały dzień zszedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.