Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dzisiaj, a 2 tygodnie temu (byłem w miejscu, gdzie łączność "ze światem" była mocno ograniczona") - mycie wstępne, dekontaminacja, mycie właściwe, maszynowo DJ Supernatural Micro Prime, później ręcznie autko "wymuskane" Prima Hydro Max Super Spray Polymer ;) Korekta była wcześniej, więc lakier w stanie "bardzo dobry -". Na oponkach Gyeon Q2 Tire, na felgach - Angelwax Bilberry Wheel Sealant.

 

190_dsc_0309.jpg

 

845_dsc_0311.jpg

 

Zdjęcia robione cyfrówką z telefonu Sony, nic nie "poprawiane". :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w ostatni dzień urlopu udało mi się w końcu znaleźć cały dzień na zabawy przy aucie. Udało się odświeżyć dość mocno lakier. Mycie, glinka, mycie a później pierwsze zabawy z rotacją (Menzerna 1100, 2500, 3500). Jak na pierwszy raz jestem zadowolony z efektów. Na koniec na felgi poszło PB Wheel Sealant a na lakier PB Natty's Red :)

scuct0.jpg

3581lxt.jpg

Jest jeszcze co wyciągać z lakieru ale myślę że 60-70% zarysowań udało mi się wyciągnąć :)

Niestety udało mi się również przypalić lakier :/ za duże futro na za dużym BP i nie wpadłem na to że się nie odkształci tak jak pad :(

2yy1d1y.jpg

2zecopv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 TDI ?

 

Tak jest ;)

 

Nowy pieszczoch w domu...

Ten podnosnik to na twoim placu i Twoj? :D

Audi od Polskiego wlasciciela ? Ktory rocznik ?

 

 

Na moim placu i mój, na razie jeszcze pod chmurką, do zimy może już coś będzie stało ;) Audi od polskiego właściciela ale pochodzi z Francji, rok 2001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ile?? :D Stawiam na gdzies w okolice 200 tysięcy. :-]

Ale prezencję ma niczego sobie. Gratulować zakupu :)

PS Gracjan dobrze że zmieniłes to koło :shock::good:

 

Wczoraj w ostatni dzień urlopu udało mi się w końcu znaleźć cały dzień na zabawy przy aucie. Udało się odświeżyć dość mocno lakier. Mycie, glinka, mycie a później pierwsze zabawy z rotacją (Menzerna 1100, 2500, 3500). Jak na pierwszy raz jestem zadowolony z efektów. Na koniec na felgi poszło PB Wheel Sealant a na lakier PB Natty's Red :)

 

Jest jeszcze co wyciągać z lakieru ale myślę że 60-70% zarysowań udało mi się wyciągnąć :)

Niestety udało mi się również przypalić lakier :/ za duże futro na za dużym BP i nie wpadłem na to że się nie odkształci tak jak pad :(

 

Mimo że kompakty jakoś nigdy mnie nie przekonywały to ten w czerwieni jest całkiem całkiem, wygląda poprostu jak mały miejski samochodzik.

To jest bez tego zadęcia towarzyszącego marce.

Auto wygląda świeżo z daleka, ale co ja dobrze rozumiem, ogarnąłeś to wszystko, koła, mycie, polerowanie i wosk w jeden dzień?? :song:

 

[mod=Justyna]nie cytujemy zdjęć[/mod]

 

EDIT:

 

W końcu przygotowałem koła zimowe. 3 warstwy Sonax PNS. Zobaczymy co będzie

 

DSCN2586_zpsj0afflco.jpg

DSCN2608_zps3ppnaqp6.jpg

DSCN2610_zpsqsv5dvkw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 2.5Tdi to nie było jakiś jazd?? Słyszałem że mocno awaryjny ten motor??

 

Z tym niby nie powinno być problemu, to już ten poprawiony, jak umrze to wsadzi się 1.9 tdi i tyle, zależało mi na 4 bucie i ciut lepszym wyposażeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione były dopiero po 2004. Po 2000 nic się z walkami nie zmieniło. Sam miałem kiedyś A6 z tym silnikiem. I poza wałkami nic się nie działo i miło wspominam to auto.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile przebiegu ?

 

Na liczniku 206tyś...

 

Poprawione były dopiero po 2004. Po 2000 nic się z walkami nie zmieniło. Sam miałem kiedyś A6 z tym silnikiem. I poza wałkami nic się nie działo i miło wspominam to auto.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

Każdy mówi co innego :dontknow: Mniejsza o to, jak na razie wszystko ok, umrze to jeden dzień i siedzi 1.9 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odnoszę się tylko do tego co ja miałem u siebie... było rozbieranie wiec widziałem. Dobry olej 10 tys między wymianami i nie będzie tak najgorzej...

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na a4 klub są przypadki gdzie chłopakom padały wałki i w rocznikach 2003/04 więc jest w tym trochę prawdy co pisze Ariel

 

z drugiej strony mając takie zaplecze warsztatowe to ewentualna wymiana silnika tak jak piszesz to jeden dzień :)

 

 

ja wczoraj trochę pobawiłem się plastilakiem (odpowiednik plastidipa), górny oraz dolny grill poszedł w black glossy ;)

 

auditrzy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić u siebie na miejscu i nie było dipa, jak szybko będą odpryski to nie będzie problemu z zerwaniem farby bo malowałem tylko same chromowane ramki, bez plastikowych żeberek i wtedy poprawię plastidipem. W każdym razie dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.