Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wybitą poduchę silnika i skrzyni, więc coś może być na rzeczy :-D

Jeśli patrzysz na obudowę u góry, to nie mam tam gumki i jest opuszczona z jednej strony.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, Fitte, myslalem ze to tylko ja mam problem z ruda w podwoziu ale z tego co widze to wszystkie auto na to cierpia ;)

Jeśli autko ma więcej niż kilka lat to już raczej jest to nieuniknione i nasze autko zaprzyjaznia się z rudą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92

Jeśli autko ma więcej niż kilka lat to już raczej jest to nieuniknione i nasze autko zaprzyjaznia się z rudą :)

 

Jeśli Clio zaprzyjaźnia się z rudą, to znak, że składane albo po dzwonku źle naprawione.

 

 

weglus, nie wiem czemu, ale lubię to autko. Świetnie mi się nim jeździ.

 

Nie tylko Tobie, patrz Evo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jak ja tak czytam o tych spalaniach to zastanawiam się jak Wy to robicie :dontknow:

Ja żeby przejechać za 20zł na 100km to musiałbym chyba gasić auto z górki i pchać na prostej drodze :kox:

W trasie średnio wychodzi mi około 5.5L, a miasto to już w ogóle chyba wstyd pisać bo około 7,5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwić-1,5 DCI-nie dość że diesel to jeszcze małopojemnościowy i małe autko-dlatego takie spalanie.

Ja objadę 360 km po samym mieście za 80 zł a w trasie załadowanym autem 100 km robię za 19 zł ale mam lpg a to przecież w Polsce wstyd a zwłaszcza w mercedesie, BMW, Volvo , bo jak Cię stać itp. itd.,, a gadają tak najczęściej ci co płacą na stacji po 500 zł bo ból du.y i duma nie pozwala,bądź mity o drastycznym niszczeniu silnika już po pierwszym tys km :lol:;)

Ja dzisiaj przeprosiłem się z CB i wyciągnąłem antene na dach a przewód puściłem wzdłuż relingu co by nie uderzał o dach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przeprosiłem się z CB i wyciągnąłem antene na dach a przewód puściłem wzdłuż relingu co by nie uderzał o dach :)

 

Ja się dziś pożegnałem z CB ;) W dobie yanosika jest to kompletnie zbędne dla mnie (a używałem, nie ma co ukrywać jako antymiśka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.