Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Heh, ojciec koniecznie chciał umyć sobie podwozie w BMW. Akurat sąsiad sobie kupił lance 90 stopni więc sobie od niego pożyczył.

 

Finał jest taki: lanca się złamała przy "motylku", wyskoczyła z pistoletu i zaje.... w klape bagażnika :thumbdown:

 

Ojciec tak, nie mógł przeżyć tej wgniotki, że od razu zadzwoniłem do firmy i na czwartek mam jechać to wyprostować :D

 

 

nRQYHS.jpg

4919Nn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam klasyczną sytuację i trzymanie telefonu w tylnej kieszeni :wallbash:

 

Żeby nie było nie ja tylko moja żona też tak utopiła S3 ... ale szybka reakcja, rozbiórka i zasypanie ryżem pomogło. Działa do dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, Poszło zgłoszenie reklamacji, jutro albo w piątek powinien się pojawić kurier po odbiór opony. Liczę, że mi to uznają, bo nie uśmiecha mi się kupowanie kolejnej opony w przeciągu 2 tyg (musiałem kupić letnią, bo brat rozciął mi ją na krawężniku pod koniec zeszłego sezonu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z wejściem przepisu że cały wyścig na jednym baku, kersów czy pedalskich odkurzaczy coraz mniej mam ochotę oglądać wyścigi. Za łepka oglądałem wtedy kiedy mogłem, od 04r każdy wyścig i sie nerwiłem jak któregoś nie mogłem obejrzeć. A teraz aby start, mimo że nawet tutaj się nic nie dzieje :roll:

 

Podczas reszty wyścigu emocje jak na grzybach i "oszczędzanie paliwa" :lol:

 

I ten dźwięk..... To już honda z przelotem robi większy przeciąg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.