Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

A co to miało na celu? Facet Ci 4h dłużej przebywał na posesji, a drewno i tak musisz kupić.

No jak to co? Cwaniactwo trzeba tępić, dla wielu przedsiębiorców to sposób na biznes - wykorzystują brak asertywności społeczeństwa, bo każdy woli machnąć ręką i dopłacić. Jeśli by to była prawdziwa pomyłka, to kierowca powinien o tym poinformować przed zrzuceniem towaru. Dostał nauczkę i następnym razem może się zastanowi zanim kogoś będzie chciał oszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wkurzylo tak do końca, tylko jakoś mam dość ludzi którzy gonią ci na du..e a na każdym zakręcie zostają daleko w tyle. Tacy mistrzowie prostej a jak zakręt to po hamulcach ehh jakieś kompleksy ludzie maja chyba jak widza civica

 

Skąd ja to znam...a najlepsze jest to, że oni na tych zakrętach w mieście tak zwalniają, gdzie spokojnie możesz lecieć 50 a oni 30, ale jak na prostej w mieście jedziesz 50 to każdy na dupie i sie wychyla, żeby wyprzedzić. A druga sprawa to jak jedziesz jakimś gorszym autem. Nie zapomne jak przez tydzień jeźdzłem pożyczonym seicentem, sie bałem, że nie oddam w całości tak nerwowo za mną jeździli, żeby tylko wyprzedzić, albo wyjeżdzanie z podporządkowanych, przed samą maskę :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wkurzylo tak do końca, tylko jakoś mam dość ludzi którzy gonią ci na du..e a na każdym zakręcie zostają daleko w tyle. Tacy mistrzowie prostej a jak zakręt to po hamulcach ehh jakieś kompleksy ludzie maja chyba jak widza civica

Type-R?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wkurzylo tak do końca, tylko jakoś mam dość ludzi którzy gonią ci na du..e a na każdym zakręcie zostają daleko w tyle. Tacy mistrzowie prostej a jak zakręt to po hamulcach ehh jakieś kompleksy ludzie maja chyba jak widza civica

 

Heh, dobrze wiem o czym piszesz. Mam u siebie nowo otwarty wiadukt, którym jeżdże 2x dziennie minimum. Na obu końcach jest taka dobra szykana. No wiadomo, na wiadukcie każdy rura opór - 1 zł na liczniku to norma, a w szykanie 40... Z doświadczenia wiem, że "szykanę" idzie zrobić 120 bez pisku...

Królowie prostych są cudni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wkurzylo tak do końca, tylko jakoś mam dość ludzi którzy gonią ci na du..e a na każdym zakręcie zostają daleko w tyle. Tacy mistrzowie prostej a jak zakręt to po hamulcach ehh jakieś kompleksy ludzie maja chyba jak widza civica

 

Heh, dobrze wiem o czym piszesz. Mam u siebie nowo otwarty wiadukt, którym jeżdże 2x dziennie minimum. Na obu końcach jest taka dobra szykana. No wiadomo, na wiadukcie każdy rura opór - 1 zł na liczniku to norma, a w szykanie 40... Z doświadczenia wiem, że "szykanę" idzie zrobić 120 bez pisku...

Królowie prostych są cudni :)

Daj jakieś zdjęcie tej szykanki jak będziesz miał okazje ;)

Btw to niektórzy chcą przejeżdżać zakręty bez przechyłu nadwozia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw to niektórzy chcą przejeżdżać zakręty bez przechyłu nadwozia :D

 

Bo kawusia się nie może wylać :D Z tym siedzeniem na d*** znam dobrze temat, mam na swoim jeszcze czarne blachy, to co drugi musi udowodnić że mam starego grata i musi wyprzedzić, porąbani ludzie :P Na szczęście moja Cytryna jest bardzo zdrowa i zakręty lubi, tak samo jak ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i ja się już napatrzyłem. Ale im starsze i mniejsze auto tym gorzej to wygląda. Jak jadę swoim Polo 86c2F (90km/h)to mnie wyprzedzają na potęgę, ale jak jadę Audi, to już mniej. Ale najlepsze są miny jak na dwupasmówce pod górkę wyprzedzam tych co mnie z górki wzięli :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to miało na celu? Facet Ci 4h dłużej przebywał na posesji, a drewno i tak musisz kupić.

 

nie przeszkadzało mi że siedział na posesji ;)

a drewno kupiłem w cenie 200 za m3 :kox: ale nie lubie jak mnie ktoś w konia robi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wkurzylo tak do końca, tylko jakoś mam dość ludzi którzy gonią ci na du..e a na każdym zakręcie zostają daleko w tyle. Tacy mistrzowie prostej a jak zakręt to po hamulcach ehh jakieś kompleksy ludzie maja chyba jak widza civica

Type-R?

 

nie , zwykły civic bez zadnych udziwnien, ale jakos ludzi prowokuje bo duzo takich jezdzi z mocnymi silnikami,

ale mysle ze bardziej ich męczy fakt ze stare auto, jade sobie 100, i nie zwalniam na wiekszosci zakretów bo poprostu dobrze sie trzyma drogi i nie mam takie potrzeby.

No ale trzeba jechac metr za Tobą i świecić po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jak za dawnych czasów z kumplem, robiliśmy sobie nawzajem jaja. Jak jechał za mną (oczywiście mala prędkość,nasza miejscowość) to bez puszczania gazu, lewą nogą "kopałem" w hamulec :D

Polecam wypróbować, oczywiście z większym wyczuciem i ostrożnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak sie stało, że od paru lat mieszkam na osiedlu za przejazdem kolejowym. Siłą rzeczy zdarza mi się stać przy zamkniętym szlabanie. Nie ma nic bardziej wkurzającego po zmroku niż auto stojące za mną na światłach, jakby nie mógł na postojówki przełączyć. A druga sprawa to auto stojące przede mną i trzymające wciśnięty hamulec. Wali to po oczach niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno, w związku z przebudową linii pod pendolino na przejeździe był otwarty jeden pas (potem zmiana na drugi), to wtedy dopiero można było sobie postać albo pójść na grzyby :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.