Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki masz model lenovo?

Mam od roku model z510 i raczej więcej laptopa lenovo nie kupię.

Obudowa slaba, ramka przy matrycy odchodzi.

Klawiaturą po lekkim zalaniu i natychmiastowym osuszeniu nadawała się do wymiany. A po ściągnięciu klawiatury przeraziłem się widoku jaki jest pod nią. Kompletnie nic nie zabezpieczona pozostała elektronika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz model lenovo?

Mam od roku model z510 i raczej więcej laptopa lenovo nie kupię.

Obudowa slaba, ramka przy matrycy odchodzi.

Klawiaturą po lekkim zalaniu i natychmiastowym osuszeniu nadawała się do wymiany. A po ściągnięciu klawiatury przeraziłem się widoku jaki jest pod nią. Kompletnie nic nie zabezpieczona pozostała elektronika.

 

mam g500s na pełnej i5, kupiłem go w listopadzie, nad z510

sie zastanawiałem ale zrezygnowałem bo jak dobrze sobie przypominam on ma nie wyciągana baterię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz model lenovo?

Mam od roku model z510 i raczej więcej laptopa lenovo nie kupię.

Obudowa slaba, ramka przy matrycy odchodzi.

Klawiaturą po lekkim zalaniu i natychmiastowym osuszeniu nadawała się do wymiany. A po ściągnięciu klawiatury przeraziłem się widoku jaki jest pod nią. Kompletnie nic nie zabezpieczona pozostała elektronika.

 

mam g500s na pełnej i5, kupiłem go w listopadzie, nad z510

sie zastanawiałem ale zrezygnowałem bo jak dobrze sobie przypominam on ma nie wyciągana baterię

 

Zgadza się, baterii nie można wyciągnąć. Ale po roku użytkowania przy małym poborze energii trzyma dalej ok 4 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeoczyłem więc teraz muszę ponarzekać na to:)

 

Ale pewnie oni myślą, że skoro takie concorso kosztowało 900 i ciągle go brakowało to jest popyt i równie dobrze 1100zł będzie kosztować i pewnie poschodzi.

Więc nie widzę opcji aby coś się poprawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj głównie chodziło o kurs franka, więc nadal żyję nadzieją, że może coś spadnie :P Jak nie to trudno, kolejny sezon z karboniuszem :P

 

Racja. Zrobili podwyżkę jak frank skoczył z 3,60 na 4,50.

Tylko teraz jest poniżej 3,90 a cena nie spada.

 

Ja dokładnie tak samo czekam na korektę do aktualnego kursu ... A jak jej nie będzie to będzie wycieczka na Słowację albo do Berlina - jak na razie tam wychodzi taniej no i jest pełen asortyment SV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, powodzenia życzę z tym czekaniem na korekte cen względem spadającego kursu franka ;)

Właśnie pewnie kurs był pretekstem do podniesienia cen, jak kiedyś benzyna bardzo drożała to wraz z nią do góry prawie wszystko poszło, jak później staniała to nic nie ruszyło już:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kraju to niestety tak jest, a na przykładzie sv to widac, ze polaczkow można doić, a zwłaszcza na markach premium czy poprostu bardziej prestiżowych. Czy to ciuchy czy sprzęt elektroniczny to i tak drozej niz na zachodzie. Tak jak i z paliwami. Najpierw, ze po starych cenach kupili, potem, ze duże zapasy a jak się pomysły skończą to cena spada dopiero. Szkoda, ze to tylko w jedna stronę działa, bo jak ceny maja pójść w gore to nagle z dnia na dzień i nie ma juz ze stany magazynowe po starej cenie...

 

Śmiech no poprostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zrobiłbym taką cenę żeby robić obrót na asortymencie.

Co z tego że mam dużą marżę na produkcie jak go nie sprzedaję ?

 

Teraz ceny są tak wysokie że każdy (choć lekko zorientowany w temacie) się zastanowi czy nie lepiej ściągnąć ich produkty z poza granic Polski.

 

Do tego dochodzi całkowity brak jakiejkolwiek promocji SV jeśli chodzi o markę. Fatalny stan zaopatrzenia sklepu i ciągłe oczekiwanie na dostawę.

 

Ja im daję jeszcze szanse. A jak nie zmienią podejścia to tak jak napisałem wcześniej kupię gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.