Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja potwierdzę, że w Plusie mają żenujące aktualne abonamenty. Pani dzwoniła do mnie już trzy razy i za każdym wszystko co miała do zaoferowania to to samo co na stronie internetowej. Żadnych korzyści dla stałych klientów, telefony starocie sprzed dwóch lat, jak wymieniłem konkretne modele to albo nie mają, albo w ogóle nie planują wprowadzić do sprzedaży. Plus cofa się, więc pora zmienić operatora.

 

a myślałem, że tylko ja mam takie odczucie... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z operatorami jest niestety tak, że większe korzyści oferują nowym klientom. Moim zdaniem wynika to z przekonania operatora, że stały klient, korzystający przez kilka lat z oferty nie zrezygnuje z jego usług ponieważ jest już przyzwyczajony tak na prawdę do oferty jaka jest mu proponowana i dodatkowy "przywilej" byłby tylko plusem. Do tego dochodzą formalności takie jak przeniesienie numeru, rezygnacja z obecnej umowy itd... fakt, że nie każdemu chce się latać po salonach wykorzystuje operator.

Podobną sytuację mam z kablówką.... zbliża mi się koniec umowy i przedłużając ją nie dostaję żadnych "korzyści" natomiast nowy klient w tej samej kwocie abonamentu otrzymuje 2x szybszy internet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak złożysz takie wypowiedzenie to w tym czasie możesz normalnie numer przenosić?

Pytam, bo jak przenosiłem 1 numer, to załatwiałem wszystko w salonie sieci do której sie przenosiłem.

Jak będę przedłużał 2gi numer z wysokim abonamentem to może bym postraszył troche t-mobile, ale nie mogę stracić tego numeru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przenosić w tym czasie numer, tylko z nowym operatorem ustalasz dzień aktywacji karty sim. Jak szukałem informacji o przenoszeniu numeru, to wyczytałem, że przy samodzielnym wypowiedzeniu umowy lepiej przenieść swój numer tymczasowo na kartę (pre-paid) obecnego operatora, bo można go stracić. Nie wiem jednak czy jest to prawda, bo przenosząc swój numer wszystkie formalności załatwiał za mnie nowy operator.

 

Najlepiej jest zorientować się w ofertach obecnego operatora i innych, i wtedy telefonicznie trochę pomanipulować, że gdzie indziej jest lepsza oferta, to może wycisną coś lepszego, a jak nie to przeniesiesz numer tak czy siak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację, ale przeczytaj o co chodziło.

Weglus chce złożyć wypowiedzenie z nadzieją, że dostanie lepszą ofertę, a nie od razu podpisywać umowę z nowym operatorem.

w przypadku nc+ sprawdza się to doskonale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowe ludziki przy kontroli drogowej z zasady proszą o dowód osobisty, oczywiście nie każdy musi go przy sobie mieć. Do tego mają dostęp do systemu PESEL, więc na podstawie prawa jazdy mogą ustalić, jaki jest aktualny adres zameldowania, o ile oczywiście jest meldunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 marca nie będzie już takiego problemu bo nowe dowody osobiste nie będą miały "na wyposażeniu" adresu zameldowania. Swoją droga trafiłeś na niezłe mendy bo ja mam już od kilku lat nieaktualny adres zameldowania w prawie jazdy i już kilka kontroli miałem ale mówiłem, że coś w informacjach medialnych donoszono, że szykują nowe prawa jady więc czekałem bo nie chciałem zmieniać i za chwilę znowu zmieniać. Do tej pory bez problemu to przechodziło ale może tez dlatego, że przy kontroli nigdy nie grałem kozaka - jak coś przeskrobałem i mnie złapali to na spokojnie z nimi gadałem (są wtedy i bardziej mili, i mandaty proponują najniższe).

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje brak kultury u ludzi, zawsze wychodząc ze sklepu muszę zostać stratowany przez jakiegoś kretyna/kretynkę. Dzisiaj faceta zbluzgałem jak wychodziłem ze sklepu, pcha się do sklepu jakby go 5 sekund miało zbawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dementor, z tego co wiem to punkty dodaja obligatoryjnie, niezaleznie od przyjecia/lub nie mandatu :P

dokładnie tak jest.

punkty lądują na koncie w "dniu złapania" niezależnie od przyjęcia czy nie przyjęcia mandatu. ewentualnie mogą one zostać później cofnięte przez sąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje brak kultury u ludzi, zawsze wychodząc ze sklepu muszę zostać stratowany przez jakiegoś kretyna/kretynkę. Dzisiaj faceta zbluzgałem jak wychodziłem ze sklepu, pcha się do sklepu jakby go 5 sekund miało zbawić.

 

No niestety, w sklepie, w autobusie... Ostatnio myślałem, że Parka przede mną w biedrze jajo zniesie jak musieli czekać w kolejce bo się kobitce na kasie papier zaciął... Bez kitu. Nie rozumiem takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje brak kultury u ludzi, zawsze wychodząc ze sklepu muszę zostać stratowany przez jakiegoś kretyna/kretynkę. Dzisiaj faceta zbluzgałem jak wychodziłem ze sklepu, pcha się do sklepu jakby go 5 sekund miało zbawić.

 

No niestety, w sklepie, w autobusie... Ostatnio myślałem, że Parka przede mną w biedrze jajo zniesie jak musieli czekać w kolejce bo się kobitce na kasie papier zaciął... Bez kitu. Nie rozumiem takich ludzi.

Ja zawsze podchodząc do kasy modlę się, aby się nie skończył papier w kasie, ale i tak zawsze musi się skończyć. Takie mam szczęście :dontknow:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.