Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Posadzka od spodu zaizolowana, całość na górze szczelna, ewidentnie nie wsiąka w podłogę, stoi to co Sirek wniesie na oponach i potem to wszystko się osadza.

 

Czyli jedyne wyjście to garażować furę poza garażem ? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno a jak wygląda wentylacja w tym garażu ?? masz jakieś wywietrzniki ?? Bo może po prostu garaż jest zbyt szczelny i nie ma wymiany powietrza

Otwieranie okien nic nie daje przy takiej pogodzie. Garaż pewnie nie jest ogrzewany? Można wymusić obieg powietrza jakimś wentylatorem (taki w kratce wentylacyjnej, te łazienkowe mają nawet czujniki higrostatyczne).

 

taki wentylatorek powinien rozwiązać problem http://sklep.dospel.com/?522,play-classic-125-wch albo coś podobnego z większym wydatkiem powietrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno jeśli nad garażem nie ma pomieszczeń to warto się zastanowić nad zamontowaniem wentylatora dachowego, te ustrojstwa mają duży wydatek, więc bardzo szybko wymienają powietrze w pomieszczeniu (ten najtańszy ma wydatek 600m3/h więc taki garaż to dla niego pikuś).

Dospel ma takie w ofercie i nawet nie kosztują majątku. Do tego regulator obrotów (nie wiem czy mają zewnętrzne czujniki higrostatyczne w ofercie) i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSKA CUDOWNY KRAJ!!!!! - Kradną Ci/ gubisz portfel z wszystkimi dokumentami (prawo jazdy, dowód osobisty, książeczka wojskowa, dowody rejestracyjne w tym auta firmowego, karty bankomatowe) które umożliwiają nieproszonemu nabywcy szereg mozliwosci.... Idziesz na najbliższy komisariat zgłosić owy fakt, aby chociaż to odnotowali ( bo o sprawdzeniu monitoringu w hipermarkecie czy też "szukaniu" nie wspomnę, ale na to nawet nie liczyłem) w razie wzięcia nieproszonego kredytu na swoje nazwisko, zostajesz odesłany z kwitkiem, nawet nie muszą tego odnotować!!! Ale jak jakaś zonka wysoko postawionego Policjanta zgubi pierścionek na basenie, to potrafią postawić pół miasta ma nogi, aby go szukać!!! Paranoja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem ściągnąłem na podłogę netbooka. Niby 10", lekki bez baterii upadł na dywanik...podnoszę, otwieram a na ekranie same kolorowe paski. Matryca i ze 2 stówki poszły się je...., fuck !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem teraz na ogródku i szli dalsi sąsiedzi i mnie nie widzieli i jeden do drugiego: "pamiętasz jak przeskakiwałeś przez ten płot trochę drewna zaj***ć?". Poczekam aż ojciec przyjedzie i się ich szczopi bo w tym kraju tak być nie będzie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziś a wczoraj...

kończy mi się umowa z Plusem więc zaczynają wydzwaniać... i normalnie łapki opadają. :wallbash:

Plus wprowadził taryfy w których nie ma MMSów, za każdego wysłanego krzyczą 40gr. Przyzwyczaiłem się do pisania długich smsów a te telefon automatycznie zmienia w mmsa, więc albo trzeba się będzie kontrolować albo płacić ekstra. W dodatku nie ma opcji dokupienia pakietu MMSów więc dupa blada. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.