Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Piotr, Dokładnie.

Na razie ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć. Kupiłem ją późną jesienią i do tego czasu zrobiłem raptem około 7 tys. km.

Fakt, przez ten czas musiałem wymienić kilka rzeczy jak np. świece bo jak były jeszcze takie temperatury około -8 stopni no to już troszkę dłużej kręciła.

A jak już doszło do babrania się z świecami, wymieniłem również akumulator na wszelki wypadek ponieważ poprzedni miał 6 lat, to mówię "niech ma" na zimę ;)

Poza tymi czynnościami leję paliwo i cieszę się jazdą (sporo osób straszyło mnie, że Diesle to wielkie kłopoty itd.) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj wkurzył chłop na stacji kontroli pojazdów. Podjechałem na przegląd a gościu ni z gruchy ni z Pietruchy mi wyciął że jak sprowadzony to na pewno 150 tys cofnięty...Jakiś zazdrosny oszołom pewnie. Nawet nie padł temat odnośnie auta ani nic tylko mu gadałem że drugi przegląd w kraju ...spisał se licznik i jak zobaczył ponad 180 tys to ztwierdził że kręcony bo to nic że wygląda w środku jak nowy ale jeździł pewnie po trasie i to dlatego...auto 10 letnie w benzynie na pełnym syntetyku jeżdżone gdzie ani grama go nie pobiera a on mi tu pierdzieli że grubo ponad 300 tys pewnie ma bo kręcony na 100% jak wszystkie auta z niemiec...po holere się odzywał w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

mario704, typowo polskie - zgnoić, zdeptać, zaszczuć :thumbdown:

 

180 tyś km w 10 letnim benzyniaku to realny przebieg. Gdyby auto śmigało więcej to raczej po trasach a wtedy wiadomo - traktor pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak właśnie myślałem zwłaszcza że na tylnych szybach mam jak zaparują odbite przyssawki z przeciw słonecznych mat dla dzieci czyli auto nie ciorane nie wiadomo gdzie i jak ale zawsze się znajdzie jakiś mistrz wróżbita co to wszystko wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem podnośnik 3T na Allegro.

Miał podnosić na 50cm, podnosił na 45. Te kilka cm w moim przypadku jest znaczące.

Zacząłem go odpowietrzać, chciałem dolać płynu i.... go popsułem :/

Nie idzie do niego dolać płynu!

Kiedyś sam zregenerowałem podnośnik ze trzy razy większy,a tu poległem na dolaniu płynu :/ A ma dwa dni...

Ani teraz tego oddać ani nic...

Ehhhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal Jeśli nie podnosi i czuć że przy próbie podnoszenia rączka odbija to prawdopodobnie jest zapowietrzony.

Podnieś go ręcznie i odkręć odpowietrznik i go zakręć w tej samej pozycji tłoka. W moim Yato to pomogło i działa już dobrze,też na początku były z nim problemy bo nie chciał podnosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, nie przejmuj się. Pewnie sam trafił na golfinę od Jurgena z cofniętym blatem o 200k km i teraz kąsi jadem innych.

Tapnięto z Lumki 920

Dzisiaj ochłonąłem już ...Ale rozumiem naprawde jakbyś przyjechał przygnitym,dymiącym i zmęczonym w środku trupem to ok niech se gada.Człowiek podjeżdża w miarę świeżym samochodem,umytym po wosku, w środku zero kurzu i zapach truskawek a ten mi wycina że kręcony.Wyszła mi aż tuleja z wahacza do robienia a 10 min go trzepał może liczył że się rozpadnie albo nie wiem.Usłyszałem jeszcze że już wiek to zrobił że tą tuleje wyrąbało a nie że nasze drogi czy coś...czyli mam 10 letniego mietka na którym wiek działa już morderczo z kuli jednej tulejki i skurczybyk jeszcze 150 tys w tyle...ja nie wiem co ja kupiłem hahaha -ja nie wiem że ludzi tak boli że koleś przed 30 jeździ mercedesem..robie na niego ciężko i nic nikomu nie gadam ani nie uznaje się guru bo mam gwiazde na masce-chciałem zawsze to sobie kupiłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, nie przejmuj się. Pewnie sam trafił na golfinę od Jurgena z cofniętym blatem o 200k km i teraz kąsi jadem innych.

Tapnięto z Lumki 920

Dzisiaj ochłonąłem już ...Ale rozumiem naprawde jakbyś przyjechał przygnitym,dymiącym i zmęczonym w środku trupem to ok niech se gada.Człowiek podjeżdża w miarę świeżym samochodem,umytym po wosku, w środku zero kurzu i zapach truskawek a ten mi wycina że kręcony.Wyszła mi aż tuleja z wahacza do robienia a 10 min go trzepał może liczył że się rozpadnie albo nie wiem.Usłyszałem jeszcze że już wiek to zrobił że tą tuleje wyrąbało a nie że nasze drogi czy coś...czyli mam 10 letniego mietka na którym wiek działa już morderczo z kuli jednej tulejki i skurczybyk jeszcze 150 tys w tyle...ja nie wiem co ja kupiłem hahaha -ja nie wiem że ludzi tak boli że koleś przed 30 jeździ mercedesem..robie na niego ciężko i nic nikomu nie gadam ani nie uznaje się guru bo mam gwiazde na masce-chciałem zawsze to sobie kupiłem..

Ale serio przejąłeś się tym? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ok tygodnia nasilaja mi sie objawy stanu przed zawałowego.. :/

Kur.. 28 lat.. :/

ale jak tu nie dostać pierdzielca jak człowiek zakłada firme chce coś zacząć działac a na kazdym kroku robiony jest w uja na ciężką kase.. :/ jakbym jej miał na tyle to może bym to mniej przezywał, ale po paru latach pracy w szkole a potem prawie 2 lat jakby nie było bezrobocia ciężko mieć mocny budzet..

Człowiek stara sie brać ekipy znajome- firma kumpla z klasy któremu nie raz w róóżnych sytuacjach dupe ratowałem- wszystko pieknie ładnie a okazuje sie że robi w uja jak sie tylko da..

 

Ehhh...musiałem sie wygadać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.