Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Zaparkowałem przy drodze, wracam a tam cały bok uciaprany tym już nie białym g...

No trudno, wracam do domu, a tu z przeciwka jedzie jakiś idiota w audi - celowo środkiem drogi po tej całej brei :zly:

Moje małe uciapranie boku stało się już nieznaczące w całej masie syfu, która pokryła auto. Kiedyś jeździłem dużo w śniegowych warunkach i takiego debila nigdy nie spotkałem. Chyba jednak zdziczenie obyczajów postępuje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno zauważyłem, że właściciele aut premium albo dużych wozów lubują się zimą w jeździe blisko środka jezdni, nie mówiąc już o egzeplarzach z napędem na 4, wtedy własciciel żeby udowodnić swoją wyższość spycha nas prawie do rowu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej jazdy środkiem - zdecydowane nie. Częściej trafiam na rycerzy w sztruclach, którzy to właśnie suną sobie środkiem, bo mają wszystko gdzieś. A jak jedzie ktoś zostawiając kawałek od prawej to już od razu źle i o matko i córko, a jak jeszcze jakaś lepsza fura to już O BOGOL SIĘ NIE MIEŚCI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, każdy z nas inaczej postrzega to inaczej, jeden ze strony tych bardziej zamożnych, a drugi ze strony osób uboższych. Ja jeżdżę SUV'em, małą osobówką, sedanem i nigdy nikogo z naprzeciwka nie spycham na pobocze, to zawsze ja staram się idiocie z naprzeciwka ustąpić. Wrzucanie wszystkich do jednego nie jest fair, taką opinią krzywdzi się osoby, które jeżdżą bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaparkowałem przy drodze, wracam a tam cały bok uciaprany tym już nie białym g...

No trudno, wracam do domu, a tu z przeciwka jedzie jakiś idiota w audi - celowo środkiem drogi po tej całej brei :zly:

Moje małe uciapranie boku stało się już nieznaczące w całej masie syfu, która pokryła auto. Kiedyś jeździłem dużo w śniegowych warunkach i takiego debila nigdy nie spotkałem. Chyba jednak zdziczenie obyczajów postępuje :wallbash:

Tatuś pewnie kupił albo sponsor młodej Pani ...Mało to sie widzi debili na drodze.Wczoraj jade prawym pasem a jakaś blondyna mnie wyprzedza po przystanku autobusowym z prawej strony w sznurku aut jakimś terenowym cudem.Wpierdzieliła sie przede mnie i zaraz skręciła w prawo pod dupny znak zakazu wjazdu bo to była jednokierunkowa...no brak słów.Jakby mi nie było szkoda mietka to gaz w podłoge i by sie kobiecina na latarni zawinęła ale posiadam organ odpowiedzialny za myślenie.Kiedyś gościu jechał na czołówkę ze mną białym firmowym seicentem.Odbiłby się za przeproszeniem jak gówno od taksówki i tyle by z tego było jakby soę zderzył z raz cięższym autem ale poleciałem rowem jednym bokiem żeby uniknąć dzwona..nie poradzisz.Nic tylko kupić kamerke-mam ale nie włączyłem - i od razu iść na policje z materiałem..niech porozmawiają z "inteligentnym" kierowcą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jedzie ktoś zostawiając kawałek od prawej to już od razu źle i o matko i córko, a jak jeszcze jakaś lepsza fura to już O BOGOL SIĘ NIE MIEŚCI.

 

Z rok temu miałem taką akcję.

Wbiłem Patrolem na Ikee na Targówku.

Zapakowałem mandżur do bagażnika, pale maszyne i wyjeżdzam. Że patrol w longu to średnica zawracania jak autobusie, to kręcę na 6 razy do przodu i do tyłu. Nagle podjeżdza typek w jakimś miejskim autku i już całkiem blokuje mi wyjazd bo zostawia ledwo na 2 m szeroką drogę.

 

Ja tam nic, kręcę dalej ale pokapowałem się że muszę prosić gościa żeby cofnął bo na szerokość nie dam rady się złożyć.

 

Otwieram szybę

 

JA: Może Pan na chwilkę cofnąć pół metra. Wytoczę się i już Pana wpuszczam.

Typek: Większego jeszcze se było kupić.

 

LOL.

Ból dupy czasem ludzi dopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno, wracam do domu, a tu z przeciwka jedzie jakiś idiota w audi - celowo środkiem drogi po tej całej brei :zly:

 

Ja dzisiaj dzięki takiemu zaliczyłem krawężnik, na szczęście niegroźnie. W sumie mam stare auto i nie będę już ustępował drogi - tylko człowiekowi ciepło jak się tak na lusterka minie. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn żony a siostrzeniec teściowej postanowił wykorzystać chwilę nieobecności swojej żony oraz dzieci w domu i powiesił się na klamce. Jego żona i 12 letnia córka go odcinały. Nikt nic nie wiedział, nic nie wskazywało... Facet 38lat, córki 12 i 8. Rodzina w proszku a córki nie wiem kiedy i czy się pozbierają... Masakra jednym słowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry znajomy miał małą przygodę na drodze. X miesięcy temu zbliżał się do zapalającego się już zielonego światła, przy którym na lewym pasie stał jegomość, który postanowił ruszyć z impetem kuli armatniej. Kolega wyprzedził go prawym pasem i wjechał przed niego, bo na prawym pasie był pojazd ruszający się trochę szybciej i jakby nigdy nic z większą prędkością pojechał dalej. Trzy kilometry dalej zatrzymała go policja... Auto, któremu zajechał drogę zjechało na pobocze za radiowozem i histeryzujący kierowca wraz z jeszcze bardziej histeryzującą pasażerką zaczęli wyzywać go od wariatów, samobójców i nie wiadomo co jeszcze...

 

Ostatecznie policja mimo, że nie widziała zdarzenia zaproponowała koledze mandat za wymuszenie pierwszeństwa i przekroczenie pojedynczej ciągłej. Kolega mandatu nie przyjął, ponieważ w miejscu wykroczenia jest linia przerywana na co miał dowód w postaci później wykonanych zdjęć.

 

Po X miesiącach i 5 rozprawach zapadł wyrok - WINNY, bez jakiegokolwiek materiału dowodowego. Porażka. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry znajomy miał małą przygodę na drodze. X miesięcy temu zbliżał się do zapalającego się już zielonego światła, przy którym na lewym pasie stał jegomość, który postanowił ruszyć z impetem kuli armatniej. Kolega wyprzedził go prawym pasem i wjechał przed niego, bo na prawym pasie był pojazd ruszający się trochę szybciej i jakby nigdy nic z większą prędkością pojechał dalej. Trzy kilometry dalej zatrzymała go policja... Auto, któremu zajechał drogę zjechało na pobocze za radiowozem i histeryzujący kierowca wraz z jeszcze bardziej histeryzującą pasażerką zaczęli wyzywać go od wariatów, samobójców i nie wiadomo co jeszcze...

 

Ostatecznie policja mimo, że nie widziała zdarzenia zaproponowała koledze mandat za wymuszenie pierwszeństwa i przekroczenie pojedynczej ciągłej. Kolega mandatu nie przyjął, ponieważ w miejscu wykroczenia jest linia przerywana na co miał dowód w postaci później wykonanych zdjęć.

 

Po X miesiącach i 5 rozprawach zapadł wyrok - WINNY, bez jakiegokolwiek materiału dowodowego. Porażka. :|

A ostatnio były podśmiechujki na forum odnośnie kamer samochodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta w ASO na wymianę głupich żarówek mijania - 200zł...

...Spojrzenie "załogi" gdy zajechałem swoim 10 latkiem na serwis - bezcenne :D

 

A tak poważnie... że te japońskie umysły nie mogły przewidzieć jakiegoś lepszego dostępu do wymiany żarówek... Jeszcze z lewej strony jakoś by poszło po poluzowaniu akumulatora, natomiast po stronie pasażera dostęp skutecznie uniemożliwia pompa ABS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta w ASO na wymianę głupich żarówek mijania - 200zł...

...Spojrzenie "załogi" gdy zajechałem swoim 10 latkiem na serwis - bezcenne :D

 

A tak poważnie... że te japońskie umysły nie mogły przewidzieć jakiegoś lepszego dostępu do wymiany żarówek... Jeszcze z lewej strony jakoś by poszło po poluzowaniu akumulatora, natomiast po stronie pasażera dostęp skutecznie uniemożliwia pompa ABS...

 

w Avensisie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.