Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem usztywniając samochod sportowy ullepsza się go, natomiast codzienny ryjnuje. :/

Motyla noga! W takim razie mój samochód już fabrycznie zrujnowali bo mu włożyli m-technika II, który leży nieco niżej i jest nieco twardszy niż seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera choroba lewego pasa :wallbash: codziennie wracając do domu muszę się z tym użerać,bo prawy jak zwykle pusty, albo jedno auto, a na lewym 15 cieci i na początku cudownego maratonu ktoś jedzie 50 [dopuszczalna 70]. Nie ma na nich sposobu niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altay, przedwczoraj wracałem z moim "pracodawcą" z jego działki i przez całą drogę 70-80 km/h i lewym pasem. Prawy pusty, a on ciągle lewym. Wszyscy wyprzedzali nas z prawej a on dalej swoje :dontknow: Całe szczęście, że umie poprawie skręcić w lewo na dwupasmowym rondzie. Bo to też jakaś plaga skręcanie w lewo z prawego pasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pół biedy jak jadą z normalną prędkością, ale właśnie oni zachowują się jak podczas wycieczki krajoznawczej :dontknow: kiedyś próbowałem świateł, trąbienia, dojeżdżania, ale z wiekiem człowiek mądrzeje i wie,że to i tak nie ma sensu :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś próbowałem świateł, trąbienia, dojeżdżania, ale z wiekiem człowiek mądrzeje i wie,że to i tak nie ma sensu :o

Tak jak mówisz. Ty się nadenerwujesz a oni i tak nie zrozumieją. Nie da sie niestety nic z tym zrobić. No chyba, że zamienisz standardowy dźwięk klaksonu na odgłos serii z kałacha to może (a i to nie na pewno)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat 500 zł za potrącenie rowerzysty :| rozumiem wszystko, ale, że rowerzysta jadący chodnikiem (gdzie nie ma ścieżki rowerowej) w dodatku wjeżdżający na ulicę (pod prąd), żeby ominąć Ciebie ruszającego pozostaje bez winy to tego już nie rozumiem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerzyści są u mnie na równi z królami lewego pasa. O ile w Polszy jest ich mało, o tyle latem w Berlinie tyle co aut. Kumulacja złości następuje kiedy rozwozisz coś dostawczakiem, musisz zdążyć w określonych godzinach, a przed tobą pedałuje grupka wyluzowanych cholernych turystów, których przez ruch z przeciwnej strony nie można wyprzedzić . Zdarzyło mi się strzelić w plecy lusterkiem hipstera ze słuchawkami na uszach, który zamiast wyznaczoną ścieżką jechał środkiem pasa dla aut :o:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argument policji - nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu, ogólnie to tak powiedział, że obojętnie czy ktoś jedzie zgodnie z przepisami czy nie to pierwszeństwa musisz mu ustąpić.. mogłem odmówić, ale zupełnie nie mam sił, żeby później latać po sądach i się z tym bujać. W poniedziałek wysyłam pismo o rozłożenie na raty. Ogólnie gdyby nie to, że gość twierdził, że nie może się ruszać tak go boli to bym nie dzwonił, a okazało się na pogotowiu, że stłuczenie i był szybciej do domu wypuszczony niż policja skończyła dokładne oględziny auta. W sumie to cały przegląd auta odbyłem, łącznie ze sprawdzeniem działania tylnej wycieraczki :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może źle sobie wyobrażam sytuację (potrzebny byłby rysunek albo zdjęcia z google maps), ale czegoś nie rozumiem. Ktoś wjeżdża Tobie pod prąd to Ty musisz ustąpić pierwszeństwa? Czy po prostu ta sytuacja dotyczy tylko rowerzystów i pieszych? Ostatnio gość mi samochodem wjechał pod prąd i jechał prosto na mnie. Czyli jak by we mnie wjechał mimo mojego trąbienia to ja też dostanę mandat? Trochę to pokręcone... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wjeżdża Tobie pod prąd to Ty musisz ustąpić pierwszeństwa?

 

Znajomy miał podobną sytuację, gość złamał chyba z 4 przepisy łącznie z tym, że jechał pijany jak szpadel autem to i tak wina była znajomego, bo "wymusił" :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DDominikk, Zaczynają się od 600 zł. Do mnie z czujnikiem skrętu ok 2400 + 300 kodowanie

Z Jarkiem już rozmawiałem wstępnie ale On jest w stanie założyć używkę i zalogować a ja bym wolał ten naprawić ze względu że używki się boję zakładać bo nie wiem na jak długo wystarczy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.