Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Z auta nie zostało nic. W 14 minut od zauważenia do przyjazdu straży sfajczyło się absolutnie wszystko, co nie było żelazem (aluminium poszło z dymem, nawet akumulator się stopił!).

Dzieciaki, poczekajcie parę minut w samochodzie, tylko wyskoczę do bankomatu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo policjant twierdził że jak został wezwany to daje nam po 300zł bo to kolizja czy coś takiego...

Spędziłem w tym zamieszaniu 3 godziny więc kiedy powiedziałem, że wniosek do sądu chcę a nie mandat to chciał nam zabrać prawka.

Nie dawno pytałem się jak można stracić prawko podczas wypadku :) , dziś już sam mało go nie straciłem, okres świąt a ja do czasu sprawy latał bym bez prawka:(

Poprosiliśmy o łagodne potraktowanie i wynik był taki że załapaliśmy się po 50 zł z wykroczenia.

Szkoda gadać , pewnie że można by było walczyć tylko o co...?

I potem latać po sądach.

 

Nie rozumiem. Ty jedziesz, ktoś wjeżdża Ci w tył, policjant daje mandat obojgu i Ty się na to godzisz? :?

 

Czy cofaliście równocześnie vis a vis siebie i się trafiliście dlatego wina obojga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dalej wkurza Media Expert. Od środy żadnej wiadomości czy telefon jest czy go nie ma. To ma być prezent dla mamy pod choinkę i mam nadzieję, że do jutra max do środy dojdzie. Do tego w sobotę wszedłem na stronę sklepu i okazało się, że telefon jest o 50zł tańszy. I dlatego zamówiłem go jeszcze raz tylko odbiór będzie w innym sklepie. Zobaczymy, który przyjdzie pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
No niestety Panowie z Tapatalk jak z nowym forum - kwestia przyzwyczajenia. Początkowo wyglądała dziwnie a teraz bez niej przeglądanie for na tablecie to lekka męka i to zwiększanie i zmniejszanie...
Nie jestem najmłodszy i wszystkie nowości á la Tapatalk męczą mnie.

Dłuuugo nie używałem tego "niepotrzebnego dziadostwa".

Od około roku mam wgrane na mobilne urządzenia.

Mimo iż Tapatalk jest bardzo łatwy w użytkowaniu, to muszę powiedzieć, że na początku łatwiej było mi na komputerze śledzić forum.

Dziś: przeglądanie forum dla mnie jest znacznie łatwiejsze na Tapatalk (zwłaszcza na tablecie) aniżeli na kompie.

 

Polecam!

Naprawdę warto spróbować! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z adminem, dzisiaj szybciutko rano zrobiłem lekturę na smartfonie w dużo krótszym czasie niż bym to zrobił na kompie :)

A jest też drugie dno w pracy jak coś robisz na smartfonie to nikt Ci nie wytknie że chodzisz gdzieś po necie jak na stacjonarnym komputerze z 24" monitorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
...A jest też drugie dno w pracy jak coś robisz na smartfonie to nikt Ci nie wytknie że chodzisz gdzieś po necie jak na stacjonarnym komputerze z 24" monitorem...
No to masz szczęście, że nie jesteś moim pracownikiem :D:D:D

 

Mnie również tym razem coś wkurzyło:

od pewnego czasu media bębnią, że w Polsce są masowe włamania poprzez pewien typ drzwi.

Długo siedziałem cicho i się nie odzywałem, mimo iż mamy w firmie rozwiązanie tego problemu problemów.

W piątek poprosił mnie jeden z pracowników, aby napisać na forum Warszawskiego osiedla mieszkaniowego „Miasteczko Wola”(tam było w zeszłym tygodniu parę włamań) o naszym rozwiązaniu, gdyż ludzie są bezradni i nie wiedzą jak się zabezpieczyć.

Napisałem więc na tamtejszym forum informacje o rozwiązaniu ich problemu i podpisałem się wyraźnie imieniem i nazwiskiem, tak aby ludzie mieli świadomość że to nie spam, tylko jawna informacja.

I co zrobił admin? Skrócił informacje do tego stopnia, że ludzie nic się nie dowiedzieli – będą dalej trzepać tyłkami tylko dlatego, że admin uznał iż to reklama.

Ale jak im to napisać bez nazwy produktu i gdzie to znajdą?

Niech dalej tyłkami trzepią, po nocach nie śpią – trudno…

 

PS Jeśli masz podobny klucz jak na poniższym zdjęciu, to przeczytaj informację na ten temat https://www.facebook.com/ABC.Zabezpieczen?hc_location=timeline

 

klucz_Dierre_zps64236ae2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie klient...człowiek chce być uczciwy, mowi że od nowości tylko dwa elementy malowane ( auto z 2007r ). Po chwili mówi ze rezygnuje, pytam co jest powodem takiej decyzji, odpowiada że te dwa elementy malowane i nieoryginalna przednia szyba..no ręce i cycki mi opadły. Chyba lepiej isc w zaparte i mówić że dziadzi z pod koca wyjęte i nie malowane. A później się wszyscy dziwią że handlarze sciemniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gośc z fiesty zrezygnował przez malowaną maskę :D

Druga sprawa to cholerne osły, zajmujące dwa miejsca parkingowe, walące drzwiami w sąsiednie auto przy wychodzeniu. Do tego wiatr wieje jak cholera, godzina spędzona na parkingu pod centrum handlowym i można popatrzeć jak dziadek w tico łupnie drzwiami w nowe a6 i idzie spokojnie na zakupy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo policjant twierdził że jak został wezwany to daje nam po 300zł bo to kolizja czy coś takiego...

Spędziłem w tym zamieszaniu 3 godziny więc kiedy powiedziałem, że wniosek do sądu chcę a nie mandat to chciał nam zabrać prawka.

Nie dawno pytałem się jak można stracić prawko podczas wypadku :) , dziś już sam mało go nie straciłem, okres świąt a ja do czasu sprawy latał bym bez prawka:(

Poprosiliśmy o łagodne potraktowanie i wynik był taki że załapaliśmy się po 50 zł z wykroczenia.

Szkoda gadać , pewnie że można by było walczyć tylko o co...?

I potem latać po sądach.

 

Nie rozumiem. Ty jedziesz, ktoś wjeżdża Ci w tył, policjant daje mandat obojgu i Ty się na to godzisz? :?

 

Czy cofaliście równocześnie vis a vis siebie i się trafiliście dlatego wina obojga?

 

Ja cofałem- wyjeżdżałem z parkingu, facet spanikował który stał 28 metrów dalej że babka go zahaczy i też zaczął cofać i zatrzymał się na mnie...:(

Dodam że w momencie mego manewru facet stał, lecz kiedy byłem w połowie swej drogi facet szybko uciekając spanikował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to teraz inna sprawa. Trzeba było tak odrazu, hehe ...co do mandatu bo za straszenie z prawkiem to bym gościa zje..chał lekko. A jeszcze jak byś go postraszył żoną-prawnikiem to może by się oduczył takich tekstów o zabieraniu.

Dzisiaj w Drogówce też facet dostał 50zł za kolizję na terenie prywatnym. Na publicznej byłoby więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda gadać, dziś cały dzień mnie nosi że tak zostałem potraktowany, stało się i trudno.

Czuje lekki niedosyt że dałem się tak zrobić, ale święta w spokoju dają mi mega radochę, że już koniec tego roku to podwójne szczęście, bo miałem pechowy ten rok jak nigdy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ten pieprzony wiatr! Dzisiaj jechałem obwodnicą to autem zamiata jak jakimś resorakiem. A jutro 300km po autostradzie, już widzę jak przyjemnie będzie się jechało jak dalej będzie tak wiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.