Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

W okolicy mojego domu znajduje się taki handlowy ryneczek. Od niemalże 20lat sprzedaje się tu warzywka, chińskie trampki i 'świeżutkie' rybki. Środy i soboty to dni handlowe kiedy przyjeżdżają tu ludzie z pobliskich wsi na 'ekologiczne' zakupy.

 

Ludzie co tu się kur.. wyrabia. Kabaret, filmików na YT miałbym pewnie więcej od znanych Vlogerów i zarabiał na tym niezłe kokosy gdybym filmował i publikował to baranowo które tutaj się zjeżdża. Zastawianie bramy wyjazdowej mnie i sąsiadom to w sumie norma i nikt się już o to tutaj nawet nie wkur..a.

 

Wygląda to mniej więcej jak zjazd fanów Skody Felicja, VW Golf II, Cinquecento i 126p.

Fakt, że niektóre sztuki widać jeżdżone tylko do kościoła bo naprawdę szczena opada. :shock:

 

Moja ulica ma jakieś 150m długości i 6 szerokości, niejednokrotnie zdarzał się kierowca ( zazwyczaj po 65 roku życia ) który na kilka/kilkanaście razy próbował 'zaparkować' i np. uderzył w płot, latarnię czy kogoś innego. Sprzęgieł ile się tu spaliło... :kox:

 

Żeby było ciekawiej to miasto wybudowało parking położony 100m od targowiska na 400 samochodów, ale wiadomo za daleko żeby podejść więc lepiej zastawić mi ulicę bo do przejścia jest tylko połowa w/w dystansu.

 

Mam nadzieję, że jeszcze parę Biedronek i Lidlów i się ten rynek wykrwawi i będzie spokój. :evil:

 

Czyżby gdańskie Przymorze :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten slogan akurat nie jest zbyt adekwatny do rzeczywistości. Miałem poprzednie przez 10 lat i nie było wydatków, tu chce zmienić jezyk na PL żeby ojciec też ogarniał i denerwuje mnie takie bezpodstawne zdzieranie z ludzi.

 

Ciekawe masz podejscie, szkoda ze jesli chodzi o polerke i ktos wyskoczy z cena 200 zl od lakiernika to zaczyna sie wojna ze ta praca jest o wiele wiecej warta itp. Byc moze stad wynika rozbieznosc ze ktos moze to zrobic jako tako a ktos idealnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie te wszystkie samochody "igiełki" :kox:

Szukam, szukam i znaleźć nie mogę już od marca czegoś sensownego :/

 

A dziś to już w ogóle ewenement jeżeli chodzi o sprzedających.

Zadzwoniłem do pewnej pani w sprawie auta i nie byłoby w tym nic dziwnego... gdyby nie to, że w rozmowie nie mogłem prawie dojść do słowa, a jak już o coś zapytałem to uzyskałem odpowiedź z jakąś dziwną pretensją, że jak ja śmiem pytać o takie rzeczy - w końcu w opisie, auto igiełka :D

 

Ja nie wiem skąd się biorą tacy ludzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, kiedyś to się podstaw mechaniki uczyli na maluchach, widocznie teraz są inne modele na topie :-]

 

Ale to autko go nie lubi. Od 5 lat królowa lawet i przez ten czas tylko samo zawieszenie praktycznie ;] Wszystko inne się leczy poprzez psiknięcie kontaktem albo poprawienie luźnych kabli i jedziemy dalej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:lol::D:-]

luq92, czy mi się zdaje, czy masz najbardziej awaryjne Clio w Polsce ?! :lol:

Nic się nie popsuło, tylko chciałem przeczyścić to usrojstwo, bo czasem jak jest silnik ciepły ciut dłużej muszę pokręcić żeby odpalił. Przeciętny Kowalski różnicy i tak by nie zauważył :D Tak z nudów w sumie się wziąłem i żałuję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Cytrynę nawet bez odbywania jazdy testowej - przez telefon ;)

 

Jednak po pol roku stwierdzam ze jest ciut za miekko. Bardziej mi odpowiada sztywniejsze zawieszenie jak np. jest w Peugeot 508.

 

Co do Prokita to jest problem - w centralnym magazynie nie ma, dostepnosc polowa wrzesnia. Czekam na odpowiedz jednego sklepu, bo jest szansa ze maja jeden komplet na stanie.

 

A jak nie to trzeba bedzie wywalic prawie 2x tyle na H&R. Bo rozumiem ze wynalazki typu MTS Technik mozna olac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.