Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

1. Kupujący który kupił odemnie przedmiot na allegro, na emaila nie odpisuje na sms również a pieniędzy dalej nie przesłał

2. Kierowca przez ktorego musiałem hamować z 130 do 30 bo zajechał drogę, jeszcze twierdzi że to moje wina bo za duża prędkość (dozwolone 120km/h) stwierdził że przepraszać nie będzie bo to nie jego wina :dontknow::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kupujący który kupił odemnie przedmiot na allegro, na emaila nie odpisuje na sms również a pieniędzy dalej nie przesłał

Też miałem taką sytuację. Jak napisał w końcu maila o tytule "Wezwanie do kontaktu" a w mailu o rozwiązaniu umowy itp to kasa na drugi dzień była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Wczoraj 21:23     

Walnalem 1500km Astra IV w benzynie, jednak brak 6 biegu sprawia ze leb odpada po takiej trasie autostrada

 

I zbiornik starcza na 500km.

 

Thomas207, ja wczoraj wróciłem z targów Fleet Market i tez lecieli my Astra. Z Trójmiasta do Warszawy i z powrotem zmusił nas do 3 tankowania. Przejazd A1 i rezerwa. Masakra. Spalanie ok 12-13l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice, godz. 18.15, tunel zamknięty - od Sosnowca ekspresówką 7 km w 1,5 godziny :wallbash:

 

Też tam stałem, tylko godzinę wcześniej i w 1,5h przetoczyłem się jakieś 3km...

Pewnie gdybym nie ominął odcinka przed rondem nową dróżką za muzeum śląskim to jeszcze z pół godziny trzeba byłoby dołożyć.

A szczególnie zirytował mnie debil w srebrnej Hondzie Civic 6gen. z panienką na pokładzie, który z korka wydostał się rzucająć się w pogoń za karetką, której wszyscy zjechali... :thumbdown:

Bo o ludziach, którzy nie ogarniają przepisów i wpychają się na inny pas jeszcze na azylu, zwiększając tylko tym zamieszanie i robiąc jeszcze większy korek nie wspominam.

A wystarczy dojechać do samego rozwidlenia przed tunelem, gdzie są światła, które bardzo dobrze regulują ruch w przypadku zamknięcia tunelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Wczoraj 21:23     

Walnalem 1500km Astra IV w benzynie, jednak brak 6 biegu sprawia ze leb odpada po takiej trasie autostrada

 

I zbiornik starcza na 500km.

 

Thomas207, ja wczoraj wróciłem z targów Fleet Market i tez lecieli my Astra. Z Trójmiasta do Warszawy i z powrotem zmusił nas do 3 tankowania. Przejazd A1 i rezerwa. Masakra. Spalanie ok 12-13l

Jaki silnik w Astrze? 1,4 turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za co mnie to spotkało... Dzisiaj, w odruchu dobrego serca, zatrzymałem się autostopowiczowi. Zwykle tego nie robię ale dziadek wyglądał tak biednie, że aż mi się zrobiło gościa żal, że tak stoi i macha... Podwiozłem go kilka km. Przez całą drogę wydawał mi się podejrzany. Gdy wyszedł i dziękując zatrzasnął drzwi - zobaczyłem to. :shock: Plama na siedzeniu śmierdząca szczochami. :zly:

 

Przy sobie miałem tylko APC 1:10, ale pewnie kupię jeszcze jakiś Vanish.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespa, Może facet szukał kibla a nie podwózki.. :D

Sprawdza się powiedzenie, że jak ma się miękkie serce to trzeba mieć twardą dupę...

Haha, coś w tym jest! Może kibla szukał wcześniej i nie znalazł. :cry:

 

Może za szybko jechałeś :mrgreen:

Zreflektowałem się przy wyprzedzaniu ciężarówki przed zakrętem, że dziadowi zrobiło się nieswojo i zapętlił się w wywodach o tym "jak ten czas szybko leci i za miesiąc już Święta", ale to chyba jednak nie była przyczyna :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.